10.07.2024, 13:00Lektura na 1 minutę
Wideo

Star Wars Outlaws zachwyca otwartym światem na nowym 20-minutowym materiale

Twórcy Star Wars Outlaws podzielili się nowymi informacjami nt. gry.


Cezary „CZARY_MARY" Marczewski

Premiera Star Wars Outlaws zbliża się wielkimi krokami. Niedawno informowaliśmy, że podobno zakończono prace nad grą, a kilkanaście godzin temu IGN opublikował 20-minutowy film, w którym twórcy gry wypowiadają się na temat różnych aspektów gry.

Dyrektor kreatywny tytułu, Julian Gerighty, uważa, że stworzenie produkcji z otwartym światem w uniwersum Gwiezdnych Wojen to wielkie wyzwanie, na które Massive Entertainment jest gotowe. Według niego studio w serii The Division pokazało, że jest w stanie zaoferować wypełnioną zawartością mapę, a Avatar: Frontiers of Pandora udowadnia, że szwedzcy developerzy potrafią stworzyć produkty oparte na popularnych licencjach. 

Gerighty podkreślił, że firmie zależało na zachowaniu filmowości marki, co chciano uzyskać poprzez czerpanie inspiracji z wizualiów oryginalnej trylogii, dzięki wykorzystaniu współczesnych technologii prezentacji. Twórcy wypowiedzieli się także na temat otwartego świata i porównali Gwiezdne Wojny do Assassin’s Creed Odyssey. W Outlaws przemierzenie planety Toshara na ścigaczu zajmie ok. 4-5 minut, a jej wielkość odpowiada rozmiarom 2-3 stref, które mieliśmy okazje zwiedzać w starożytnej Grecji.

Star Wars Outlaws zadebiutuje 30 sierpnia na PC, PlayStation 5 i Xboksach Series X/S.


Czytaj dalej

Redaktor
Cezary „CZARY_MARY" Marczewski

Posiadam Game & Watcha z The Legend of Zelda. Bardzo dobrze pokazuje godzinę. Polecam.

Profil
Wpisów403

Obserwujących3

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze