8.08.2023, 11:00Lektura na 1 minutę
Wideo

Street Fighter 6 doczekał się crossoveru z „Wojowniczymi Żółwiami Ninja”

Capcom ogłosił, że już dzisiaj w Street Fighterze 6 pojawią się elementy zaczerpnięte z dobrze nam znanych „Wojowniczych Żółwi Ninja”.

Jak Street Fighter 6 się Capcomowi udał, to już nieraz pisaliśmy. Czy to zbieraliśmy w jedno miejsce opinie z internetu, czy to Łukasz Morawski napisał swoją własną, obszerną recenzję. Pojawienie się na liście bestsellerów Steama było kwestią czasu, a stało się to bardzo szybkoaż w końcu dowiedzieliśmy się, że gra rozeszła się w dwóch milionach egzemplarzy.

Crossoverów w ostatnim czasie też nie brakuje, zwłaszcza w przypadku najnowszego Call of Duty. Co ciekawe, „Wojownicze Żółwie Ninja” w strzelance Activision też się pojawiły – a konkretnie pojawił się Shredder. Capcom wychodzi z podobną inicjatywą w przypadku swojego Street Fightera 6, jak zapowiedział najnowszy zwiastun. Crossover ma wejść w życie już dzisiaj, 8 sierpnia.

Jak możemy jednak przeczytać w opisie – bohaterowie sami w sobie do gry nie trafią, a m.in. ich stroje. Choć w ogólnym rozrachunku nie powinno to mieć aż takiej różnicy (bo co z tego, że nie jestem Donatello, skoro wyglądam jak Donatello!?). Oprócz kostiumów będą także emotki, tytuły, pieczątki i inne gadżety bezpośrednio związane z „Wojowniczymi Żółwiami Ninja”.


Czytaj dalej

Redaktor
Patryk „Delighter” Żelazny

Jestem człowiekiem wielu pasji. Jedne z nich przemijają, inne pozostają – a gry i pisanie to te, które będą ze mną do końca życia. Są jeszcze ciastka, ale mroczne istoty zabraniają mi o nich mówić.

Profil
Wpisów1762

Obserwujących8

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze