1
7.07.2023, 16:00Lektura na 1 minutę
Wideo

Street Fighter 6: Gra rozeszła się w ponad 2 mln egzemplarzy

Świetny wynik bijatyki Capcomu w zaledwie miesiąc po premierze. Wkrótce do gry trafią też nowe postacie.

Od premiery Street Fighter 6 spotyka się ze świetną reakcją recenzentów, zbierając pochwały niemal z każdej strony. U nas gra też dostała wysoką notę, bo pomniejsze błędy nie wpływają na ogólny obraz całości. Street Fighter 6 to świetna produkcja, która przyjęła się nie tylko na konsolach, bo w pierwszym tygodniu po premierze trafiła do topki Steama.

Mordobicie Capcomu nie zatrzymało się jednak od razu, a wytrwale szło po kolejny rekord. Teraz, nieco ponad miesiąc po premierze poinformowano, że gra rozeszła się już w 2 milionach egzemplarzy.

Z tej okazji każdy gracz posiadający w swojej bibliotece Street Fightera 6 otrzyma od twórców mały upominek, a rozwój gry trwa w najlepsze – Capcom ma ambitne plany co do gry i planuje wspierać ją przez kolejne lata.


Nowe postacie w Street Fighterze 6

Wczoraj firma podzieliła się wieściami o nowej postaci – będzie to Rashid, którego doskonale pamiętają gracze poprzedniej odsłony. Trafi on do gry już 24 lipca i będzie dostępny dla wszystkich posiadaczy Character Passa lub edycji Deluxe oraz Ultimate.


Czytaj dalej

Redaktor
Samuel Goldman

I have no mouse and I must click.

Profil
Wpisów1018

Obserwujących4

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze