12.06.2023, 15:45Lektura na 2 minuty

Street Fighter 6 zalicza świetny start. Top 10 bestsellerów Steama

Capcom zaraz po premierze Street Fightera 6 może pochwalić się pierwszym miejscem na liście bestsellerów Steama.

Na początku czerwca zadebiutowała szósta odsłona Street Fightera. I nawet obeszło się bez kupy newsów po premierze o lawinie problemów technicznych (czyli jednak się da!). No i, jak sądzę, mnóstwo pozytywnych ocen o grze nie wzięło się znikąd. U nas grę recenzował Łukasz Morawski. Nazwał ją mordobiciem dla każdego i wystawił wysoką notę. Po czymś takim Street Figher 6 nie mógł nie wbić się na pierwsze miejsce bestsellerów Steama. No i się wbił.

Na drugim miejscu usadowiło się Naraka: Bladepoint, a podium po raz n-ty zamyka Call of Duty: Modern Warfare II. Już nie mogę się doczekać, aż plotki o nadchodzącej odsłonie serii okażą się prawdziwe i zadebiutuje w tym roku, żeby wprowadzić jakieś urozmaicenie w topce.

 1. Street Fighter 6,
 2. Naraka: Bladepoint,
 3. Call of Duty: Modern Warfare II,
 4. Red Dead Redemption 2,
 5. The Outlast Trials,
 6. System Shock (2023),
 7. Tom Clancy's Rainbow Six Siege,
 8. Grand Theft Auto V,
 9. Rust,
 10. Gunfire Reborn.

Red Dead Redemption 2 klasycznie możecie aktualnie złapać na promocji -67%. W topce wciąż hardo trzyma się The Outlast Trials. Tym razem trochę niżej niż ostatnio, jednak produkcja wciąż może się pochwalić dobrym wejściem do wczesnego dostępu. A w promocjach znajdują się jeszcze trzy gry: GTA V (-63%), Rainbow Six Siege (-60%) oraz Gunfire Reborn (-35%).


Czytaj dalej

Redaktor
Patryk „Delighter” Żelazny

Jestem człowiekiem wielu pasji. Jedne z nich przemijają, inne pozostają – a gry i pisanie to te, które będą ze mną do końca życia. Są jeszcze ciastka, ale mroczne istoty zabraniają mi o nich mówić.

Profil
Wpisów1762

Obserwujących8

Dyskusja

 • Dodaj komentarz
 • Najlepsze
 • Najnowsze
 • Najstarsze