16.01.2024, 16:00Lektura na 1 minutę

Street Fighter 6 sprzedaje się rewelacyjnie

Capcom pochwalił się, że Street Fighter 6 sprzedał się w trzech milionach egzemplarzy w ciągu siedmiu miesięcy.


Czarek „CZARY_MARY" Marczewski

Według japońskiej firmy najnowsza odsłona bijatyki osiągnęła ten rezultat 3 stycznia 2024 r., czyli 7 miesięcy po premierze. Street Fighter 6 zaliczył dobry start z milionem sprzedanych egzemplarzy już w weekend premiery. W kolejnych miesiącach sprzedano kolejne dwa miliony kopii, co jest świetnym wynikiem.

Capcom podkreślił, że sprzedaż bijatyki spełnia jego oczekiwania i wyraził nadzieję, że pozytywne opinie na temat gry będą przekładały się na jej dalszy sukces komercyjny. Japończycy liczą również na przebicie rezultatu sprzedażowego poprzedniej odsłony serii.


Chociaż nie podajemy szczegółowych danych dotyczących budżetu, zamierzamy przebić wynik Street Fightera 5 i osiągnąć ponad 10 milionów sprzedanych egzemplarzy w całym okresie wsparcia gry.


Capcom

Street Fighter 6 zadebiutował 2 czerwca 2023 roku na PC, PlayStation 4 i 5 oraz Xboksach Series X/S. Koniecznie przeczytajcie naszą recenzję gry


Czytaj dalej

Redaktor
Czarek „CZARY_MARY" Marczewski

Posiadam Game & Watcha z The Legend of Zelda. Bardzo dobrze pokazuje godzinę. Polecam: 10/10 i znak jakości. Konsolę nabyłem drogą kupna. Nie jest to materiał sponsorowany.

Profil
Wpisów270

Obserwujących2

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze