21.11.2023, 11:45Lektura na 2 minuty

Suicide Squad: Kill the Justice League – Twórcy zapraszają na zamknięte beta-testy

Jeszcze w listopadzie rozpoczną się zamknięte beta-testy Suicide Squad: Kill the Justice League. Warner Bros. cichaczem zaprasza graczy.

W końcu zaczęliśmy słyszeć trochę więcej o Suicide Squad: Kill the Justice League. Ledwie kilka dni temu pisałem, że twórcy przypomnieli o swojej nadchodzącej produkcji i zapowiedzieli serię pokazów. W pierwszej turze dostaliśmy materiał prezentujący rozgrywkę i historię. Wiedzielibyśmy takie rzeczy pewnie wcześniej, gdyby nie kolejna obsuwa, tym razem na 2024 rok. Nawet m.in. cenę znamy tylko z wycieków.

Szykują się jednak poważne zmiany w tej materii. Jeszcze w tym miesiącu wybrana część graczy będzie miała okazję przetestować Suicide Squad: Kill the Justice League na własnych komputerach w ramach zamkniętych beta-testów. Choć może powinienem nazwać to zamkniętymi alpha-tech-testami, bo tak nazwali to twórcy w rozsyłanych wiadomościach e-mail. Bo tak, zaproszenia były wysłane tylko do grupy wybranych graczy pocztą elektroniczną. Klasycznie zatem możemy znaleźć całe maile chociażby na forum ResetEra.

Suicide Squad: Kill the Justice League zamknięte beta-testy mail
Rocksteady Studios / Warner Bros.

Wy także możecie się na takowe testy zapisać na TEJ STRONIE. Musicie jednak mieć świadomość, że wzięcie udziału wiąże się z podpisaniem NDA (umowy o zachowaniu poufności). Ponadto gra wciąż znajduje się w fazie rozwoju i w testach zobaczymy tylko mały, specjalnie przygotowany fragment rozgrywki nastawiony na kooperację, w którym mamy prawo uświadczyć najróżniejszych błędów.

Testy rozpoczną się 30 listopada i zakończą 4 grudnia. Platformy biorące udział to PC, PS5 oraz Xboksy Series X/S, jednak w przypadku PC studio Rocksteady zaleca mieć kontroler do gry.

Przypominam, że Suicide Squad: Kill the Justice League ma swoją premierę zaplanowaną na 2 lutego 2024 i będzie dostępne, tak samo jak w przypadku testów, na PC, PS5 oraz Xboksach Series X/S.


Czytaj dalej

Redaktor
Patryk „Delighter” Żelazny

Jestem człowiekiem wielu pasji. Jedne z nich przemijają, inne pozostają – a gry i pisanie to te, które będą ze mną do końca życia. Są jeszcze ciastka, ale mroczne istoty zabraniają mi o nich mówić.

Profil
Wpisów1762

Obserwujących8

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze