6.09.2022, 10:15Lektura na 2 minuty

The Division Heartland: Ujawniono szczegóły poprzez sklep Ubisoftu

Jeśli nie ucieszyła was niedawna zapowiedź darmowego The Division: Resurgence na mobilki, to może uśmiech na twarzy wywoła kolejna gra z tej serii.

Nie ma to jak samemu zrobić sobie wyciek przed własną imprezą. Tego manewru dokonał właśnie Ubisoft. The Division Heartland pojawiło się na stronie sklepu, a wraz z nim opis, czym gra ma dokładnie być.

O samym Ubisoft Forward opowie wam odrobinkę prezes Rajmund, ja natomiast zajmę się jedną z gier, która pojawi się na evencie. Tutaj możecie udać się na dedykowaną grze stronę, gdzie dowiecie się, że ma ona pojawić się wkrótce, a na liście dostępnych platform jest jedynie pecet. 

Heartland to sieciowa strzelanka free-to-play z akcją umiejscowioną w małomiasteczkowej Ameryce. Powalczymy tutaj w trybie PvEvP dla 45 osób. Dostępne mają być także misje PvE, a zagramy jednym z sześciu agentów i wybierzemy jedną z trzech klas postaci.

Ubisoft odrobinę miesza nam w głowach, żonglując trzema markami na krzyż i co rusz zapowiada, przekłada, bądź anuluje kolejne tytuły. Wcale bym się nie zdziwił, gdyby okazało się, że o Heartland świat zdążył już zapomnieć od czasu, gdy wyciekł spory gameplay z tej gry ponad rok temu. O XDefiant też jakoś ucichło. Quo Vadis, Ubisofcie?

Może właśnie darmowe strzelanki to klucz do sukcesu, skoro mamy tu do czynienia z kolejną przedstawicielką tego nurtu. Nie omieszkam was poinformować o kolejnej darmówce francuskiego kolosa, gdy tylko pojawi się cokolwiek na jej temat.

Przy okazji warto również zerknąć na garść doniesień na temat nowej odsłony serii Assasssin’s Creed. Natomiast o znaczeniu fabuły w powstającym od lat Skull and Bones jakiś czas temu pisał dla was Delighter. Przypominam także, że usługa Ubisoft+ ma niedługo pojawić się na Xboksach, a na sobotnim wydarzeniu usłyszymy również o nadchodzącym Mario + Rabbids: Sparks of Hope. Trzymam też kciuki za choć jedną niespodziankę. Niepoprawny optymizm? Może. Ale na nim tę branżę zbudowano!


Czytaj dalej

Redaktor
bolo

Is this enough to get 20 people plastered?

Wpisów314

Obserwujących5

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze