The Division Heartland: Zwiastun nowego free to play na PC i konsole
Podczas konferencji Ubisoft Forward uchylono rąbek tajemnicy co do nadchodzącej strzelanki AAA na komputery i konsole.
Na początek trochę rozjaśnienia. Obecnie w fazie marketingu oraz zamkniętych testów znajduje się The Division Resurgence. To produkcja free to play na telefony komórkowe. Pisaliśmy o niej odrobinkę szerzej TUTAJ (gameplay) oraz TUTAJ (zapowiedź).
The Divsion Heartland to z kolei również darmowa gra, ale na mocniejsze sprzęty. Ma służyć za pełnoprawną odsłonę serii. Od miesięcy wiedzieliśmy o jej istnieniu, w lipcu pojawiły się kolejne plotki. A teraz, na Ubisoft Forward – konkrety.
Na zwiastunie developerzy opowiedzieli co nieco o wizji na nadchodzącą produkcję oraz pokazali część lokacji. Zachęcają także do zapisania się na playtesty pod tym linkiem.
Przypomnijmy, że lwią część pokazu zajęło ogłoszenie pięciu nowych części Assassin’s Creed.
Czytaj dalej
-
1Czeka nas wielka zapowiedź na The Game Awards? Geoff Keighley...
-
Jest ślicznie, ale bez mocnej karty graficznej nie podchodź. Recenzja techniczna Anno...
-
4Twórcy potwierdzają, że Hollow Knight: Silksong otrzyma nową zawartość. „Możliwe,...
-
Battlefield 6, The First Berserker: Khazan i inne. Darmowe gry...
