1
20.12.2023, 16:45Lektura na 1 minutę

The Finals: Twórcy obiecują, że wkrótce rozwiążą problem cheaterów

Plaga cheaterów, z którymi spotkała się ostatnio społeczność The Finals, miała wynikać podobno z błędu technicznego uniemożliwiającego banowanie oszustów.


Filip „Chrzuszczu” Chrzuszcz

Na oficjalnym Discordzie The Finals pojawił się komunikat developera, Embark Studios, dotyczący pojawiających się ostatnio cheaterów, uniemożliwiających rozgrywkę. Wynika z niego, że na serię banów będzie trzeba jeszcze poczekać, ale producenci znaleźli źródło problemu.


Przez ostatnie dni mierzyliśmy się z problemami technicznymi, które uniemożliwiały nam skuteczne banowanie oszustów. Jesteśmy blisko rozwiązania tej sprawy i już rozpoczęliśmy wprowadzanie naszych systemów. Dziękujemy za cierpliwość. Utrzymanie gry jako bezpiecznego miejsca dla każdego gracza jest naszym priorytetem.


Embark Studios

The Finals jest darmowym shooterem z motywem bitewnego show. Premiera tytułu miała miejsce na tegorocznych The Game Awards. Beta gry okazała się popularniejsza od Battlefielda 2042, bo dwa dni po otwarciu bram na Steamie zanotowano 200 tysięcy graczy naraz (wg danych SteamDB). Pierwsze wrażenia naszego redaktora Gwinta możecie przeczytać tutaj.

Graliście już w najnowszy tytuł Embark Studios?


Czytaj dalej

Redaktor
Filip „Chrzuszczu” Chrzuszcz

Rodowity bałuciarz i entuzjasta popkultury. W wolnych chwilach czyta sporo filozoficznej pulpy, szczególnie w wykonaniu swojego imiennika zza oceanu oraz bada brytyjską inwazję komiksową lat 90.

Profil
Wpisów393

Obserwujących2

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze