7
17.11.2023, 15:15Lektura na 2 minuty
Plotka

The Last of Us Part II w wersji na PS5 może być coraz bliżej

Wiarygodne źródła donoszą, że The Last of Us Part II może lada chwila trafić na PlayStation 5.


Jakub „rajmund” Gańko

Uniwersum The Last of Us to ostatnimi czasy prawdziwa kopalnia plotek. Część z nich związana jest z serialem HBO, który podobno jest coraz bliżej obsadzenia roli Abby, inne z kolei dotyczą wciąż niezapowiedzianej gry sieciowej, która mierzyła się ostatnio ze sporymi problemami. Ale to wciąż nie wszystko: teraz powraca temat The Last of Us Part II w wersji na konsole PlayStation 5.

Wiarygodny wyciekinier i dataminer odpowiedzialny za konto PlayStation Game Size na Twitterze podał dziś do wiadomości... w sumie to wrzucił tylko zdjęcie Ellie z okładki ostatniej gry studia Naughty Dog z dopiskiem PS5. Nietrudno się domyślić, o co mogło mu chodzić, ale sytuację na wszelki wypadek potwierdził jeszcze Tom Henderson z Insider Gaming: zgadza się, natywna wersja The Last of Us Part II na PS5 ma być coraz bliżej.

Czy będzie ona udostępniana w formie aktualizacji dla posiadaczy podstawowej wersji gry, czy też tylko jako zupełnie osobna gra – tego niestety na tę chwilę nie wiemy. Znając jednak zwyczajowe praktyki Sony, nawet jeśli doczekalibyśmy się tej pierwszej opcji, to raczej nie ma co liczyć na to, że dostaniemy ją bezpłatnie. Co by się ostatecznie nie okazało, prawdopodobnie w parze z wersją na PS5 pójdzie rychła zapowiedź portu na PC. Oby tylko tym razem nie miał on tylu problemów, co pecetowe wydanie The Last of Us Part I.

Oczywiście wszystko to na razie tylko plotki, nawet jeśli stoją za nimi wiarygodne źródła, których informacje wielokrotnie sprawdzały się w przeszłości. Na razie musimy czekać na oficjalne potwierdzenie premiery The Last of Us Part II w wersji na PS5. Coś czuję, że możemy dostać je już wkrótce... Pamiętacie, jaka impreza szykuje się w nocy z 7 na 8 grudnia?


Czytaj dalej

Redaktor
Jakub „rajmund” Gańko

Czarna owca rodu Belmontów, włóczęga z Shady Sands, dawny szef ochrony Sarif Industries, wielokrotny zabójca Crawmeraksa, tropiciel ze starego Yharnam, legenda Night City.

Profil
Wpisów1702

Obserwujących9
Brak okładki
The Last of Us Part II
Ocena redakcji
-
Ocena użytkowników
7.4
Platformy
PS4
Gatunek
akcja
Producent
Naughty Dog
The Last of Us Part II

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze