2
10.11.2022, 14:15Lektura na 1 minutę

The Last of Us: Planszówka ufundowana. Zebrała już 2 miliony złotych

Czarno-biała gra planszowa na podstawie gry Naughty Dog zaliczyła bardzo dobry start. The Last of Us: Escape the Dark hitem na Kickstarterze.


Patryk „Delighter” Żelazny

Dopiero co przyszło nam poznać datę premiery serialowego „The Last of Us”, a już mamy kolejne dobre wieści. Wygląda na to, że niedawno zapowiedziana czarno-biała planszówka oparta na grze Naughty Dog stała się hitem Kickstartera. Tak przynajmniej wskazuje start zbiórki, który jak można było się spodziewać, okazał się imponujący.

Mianowicie udało się już zebrać ponad 2 miliony złotych (dokładnie 2,2 mln), na które złożyło się blisko 5 tysięcy osób. Napomknę, że cel zbiórki sięgał niecałych 650 tysięcy, a do końca akcji wciąż pozostały 22 dni. Rajmund się nie pomylił co do sprawy ufundowania, bo stało się to w niecałe 24 godziny, za co twórcy już dziękowali w aktualizacjach na Kickstarterze. Polecam zajrzeć, żeby albo zaznajomić się ze szczegółami, albo dorzucić co nieco i mieć szansę na zgarnięcie gry, a nawet limitowanej edycji (naturalnie od konkretnych progów wpłat).

Przypomnę, że za tworzenie planszówki odpowiada studio Themeborne, odpowiedzialne za całkiem znane i bardzo chwalone Escape the Dark Castle oraz Escape the Dark Sector. Skoro już możemy mieć pewność, że gra się ukaże, to nie pozostaje nam nic innego, jak cierpliwie czekać.

Redaktor
Patryk „Delighter” Żelazny

Jestem człowiekiem wielu pasji, jedne z nich przemijają, inne pozostają – gry i pisanie to te, które będą ze mną do końca życia. Są jeszcze ciastka, ale mroczne istoty zabraniają mi o nich mówić.

Profil
Wpisów955

Obserwujących5

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze

Polecane