3.05.2024, 07:00Lektura na 2 minuty

THQ Nordic Showcase 2024 zapowiedziane. Zobaczymy Titan Questa 2 i Gothic Remake

Titan Quest 2 oraz Gothic Remake będą najważniejszymi, ale nie jedynymi tematami zapowiedzianego właśnie wydarzenia.

Wszyscy wiedzą, że nie ma bardziej polskiej, niemieckiej gry od Gothica, a niedługo do tego trójkąta dołączy Hiszpania – Alkimia Interactive, czyli twórcy remake’u pierwszego Gothica operują w Barcelonie. Ostatnio nagrabili sobie prezentacją edycji kolekcjonerskiej, ale po zderzeniu z reakcją społeczności na demo są zdecydowanie ostrożniejsi. Ma to niestety złe strony, ponieważ od tamtej pory nie dostajemy żadnych konkretów, a tylko odświeżone artworki lub nowe screeny. Na pewno fani Gothica ucieszą się kiedy powiem, że jeszcze tego lata ulegnie to zmianie.

THQ Nordic zapowiedziało wczoraj THQ Nordic Showcase 2024. Gwoździe programu mają być dwa i jednym z nich jest właśnie Gothic Remake. Co prawda nie wiemy, co dokładnie zobaczymy, jednak mają to być „ekscytujące nowości”. Nie wiem jak wy, ale ja po tylu latach chciałbym po prostu konkretną datę premiery…

Drugą gwiazdą pokazu ma być nie byle co, bo Titan Quest 2. Ostatnio pisałem o nowych minibossach, nieco wcześniej o starym mięsie (owocach morza?) armatnim i przeglądając opinie nie tylko naszych czytelników, widzę, że mitologiczny hack'n'slash też ma zaskakująco dużą bazę fanów, czekających na nowości.

Oczywiście firma na pewno zaprezentuje więcej pozycji, zatem warto mieć oko na imprezę, jednak na razie musimy cierpliwie poczekać. Jak długo? Niestety dłuższą chwilę, ale lato minie jak zwykle błyskawicznie – THQ Nordic Showcase 2024 odbędzie się 2 sierpnia o 21:00.


Czytaj dalej

Redaktor
Samuel Goldman

I have no mouse and I must click.

Profil
Wpisów1154

Obserwujących4

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze