8
12.04.2024, 10:00Lektura na 1 minutę

Todd Howard przekonuje, że nie planuje serialu The Elder Scrolls

Jeśli mało wam Bethesdy w aktorskiej adaptacji, to musicie po prostu poczekać na drugi sezon „Fallouta”.


Filip „Chrzuszczu” Chrzuszcz

Od wczoraj na platformie streamingowej Amazona możemy oglądać „Fallouta”, adaptację kultowego postapokaliptycznego RPG. Serial zgarnia bardzo pozytywne recenzje, a pogłoski mówią o rozpoczęciu przygotowań do kręcenia drugiego sezonu

Nic więc dziwnego, że Todd Howard w rozmowie z IGN-em został zapytany o szanse na ekranizację drugiej wielkiej marki, którą rozwija Bethesda, czyli The Elders Scrolls. 


Nie mamy niczego takiego w planach. Każdy pyta o Elder Scrollsy, a ja ciągle mówię nie, więc odpowiem jeszcze raz: nie. Myślę, że zrobiliśmy dobrą robotę przy „Falloucie”. [...] Dlatego tak długo odmawiałem ekranizacji. Każdy chciał zrobić serial albo film na podstawie Fallouta, a ja nie czułem, aby to było właściwe. Wtedy poznałem Jonathana Nolana, którego pracę bardzo lubię, i od razu ruszyliśmy z kopyta. 


Todd Howard

Przypomnijmy, że jeżeli chcecie jakiekolwiek pozytywne wiadomości na temat serii The Elder Scrolls, to z okazji 30. rocznicy Bethesda niedawno ujawniła, że istnieją grywalne buildy szóstej części, które sprawiają developerom masę radości. Jeśli nie chcecie czekać, to polecamy The Elders Scrolls Online, do którego w tym roku trafi ogromny dodatek


Czytaj dalej

Redaktor
Filip „Chrzuszczu” Chrzuszcz

Rodowity bałuciarz i entuzjasta popkultury. W wolnych chwilach czyta sporo pulpy i przegląda wszystko, co związane z dinozaurami. Więcej znajdziecie na jego Instagramie – chrzuszcz.pisze.

Profil
Wpisów524

Obserwujących2

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze