10
23.04.2024, 12:00Lektura na 1 minutę

Twórcy Fallout London mają żal do Bethesdy o next-genowy patch do Fallouta 4

Tym samym serialowy „Fallout” wpłynął na premierę Fallout London.


Filip „Chrzuszczu” Chrzuszcz

Szef ekipy Team Folon, czyli Dean Carter, wypowiedział się na temat next-genowego patcha do Fallouta 4, który pojawi się 25 kwietnia z okazji premiery serialowego „Fallouta”. W rozmowie z BBC Carter podkreślił, że jest niemile zaskoczony brakiem informacji od Bethesdy. 


To było, z braku lepszego określenia, zrobienie nas na szaro. Nagle ogłoszono, że 25 kwietnia wyjdzie patch. Wystarczyło powiedzieć cokolwiek, żebyśmy zdążyli poinformować naszych fanów, dział PR, wszystkich. 


Dean Carter

Oczywiście ostatecznie przełożyło się to na kolejne opóźnienie Fallouta London, ale przy okazji otrzymaliśmy dobrą wiadomość, że mod trafi na GOG.com. Dean Carter już wcześniej podkreślał, że Bethesda nigdy się do niego nie odezwała. To dziwne, biorąc pod uwagę typowe zagrywki marketingowe Todda Howarda, który ostatnio zachęcał moderów do pracy przy okazji Starfielda

Najgorsze w tym wszystkim jest to, że już dzisiaj mieliśmy wypróbować Fallout London, a przynajmniej tak zapowiedziano w grudniowym zwiastunie. Niestety, przyjdzie nam jeszcze poczekać i oby nie za długo. 


Czytaj dalej

Redaktor
Filip „Chrzuszczu” Chrzuszcz

Rodowity bałuciarz i entuzjasta popkultury. W wolnych chwilach czyta sporo filozoficznej pulpy, szczególnie w wykonaniu swojego imiennika zza oceanu oraz bada brytyjską inwazję komiksową lat 90.

Profil
Wpisów391

Obserwujących2

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze