12.09.2022, 11:00Lektura na 2 minuty
Plotka

Uncharted: Kolekcja Dziedzictwo Złodziei – Wyciekła data premiery na PC

Za wyciek informacji tym razem odpowiada Epic Games. Uncharted: Kolekcja Dziedzictwo Złodziei od Naughty Dog ma mieć premierę w październiku.

Ostatnimi czasy trudno o zapowiedź dużej gry bez pojawienia się przecieków. I to w pełni zrozumiałe, zwłaszcza kiedy informacjami – jeszcze zanim ujawnią je twórcy – podzieli się jakiś dziennikarz czy insider. Teraz jednak często w tę rolę wchodzą najróżniejsze sklepy. Niedawno mogliśmy liczyć na Amazon w kwestii Dead Island 2 czy nawet PlayStation Store, które (ponoć) przypadkiem ujawniło oficjalny opis Assassin's Creed Mirage. Tym razem przyszła kolej na Epic Games Store, a ujawniona data tyczy się premiery Uncharted: Legacy of Thieves Collection na komputery osobiste.

Kiedy więc produkcja od Naughty Dog ma się ukazać? Dość jasno na to pytanie odpowiadał usunięty już opis gry na Epic Games Store, który szczęśliwie uchwycił Wario64 i podzielił się nim na Twitterze.

Oczywiście z całego opisu najciekawszy jest pierwszy akapit.


Uncharted: Legacy of Thieves Collection, zremasterowana i zoptymalizowana na PC, trafi do Epic Games Store 19 października, a jeśli kupisz ją w przedsprzedaży, otrzymasz odlotowy szybowiec do Fortnite'a w kształcie hydroplanu Sully'ego.


Fragment usuniętego opisu Uncharted na Epic Games Store

Aktualnie opcji zamówienie przedpremierowego już nie ma, ale jeśli wróci w niezmienionej formie, to wszyscy chętni otrzymają bonus do Fortnite'a.

Co jeszcze ciekawe: Epic Games Store wskazał 19 października jako premierę Uncharted: Legacy of Thieves Collection, ale nie jest w tej kwestii pierwszy, bo identyczna data pojawiła się kilka miesięcy temu na SteamDB. Nie tam trwało to jednak długo, bo dzień później data zmieniła się na 30 grudnia.

Nie zmienia to jednak faktu, że 19 października to dzień, który pojawia się już kolejny raz. Nie warto jeszcze się nastawiać, bo w końcu nie jest to informacja prosto od twórców, ale zerkanie na kartki w kalendarzu można uznać za wskazane.


Czytaj dalej

Redaktor
Patryk „Delighter” Żelazny

Jestem człowiekiem wielu pasji. Jedne z nich przemijają, inne pozostają – a gry i pisanie to te, które będą ze mną do końca życia. Są jeszcze ciastka, ale mroczne istoty zabraniają mi o nich mówić.

Profil
Wpisów1762

Obserwujących8
Uncharted: Kolekcja Dziedzictwo Złodziei
Ocena redakcji
-
Ocena użytkowników
10
Platformy
PC, PS5
Gatunek
-
Producent
-
Uncharted: Kolekcja Dziedzictwo Złodziei

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze