15.02.2024, 09:15Lektura na 4 minuty

„Joker 2”: Joaquin Phoenix i Lady Gaga na nowych zdjęciach

Todd Phillips, reżyser nadchodzącego „Jokera: Folie à Deux”, podzielił się nowymi zdjęciami głównych bohaterów.


Jakub „rajmund” Gańko

Premiera kontynuacji Jokera o podtytule „Folie à Deux” zbliża się do nas małymi kroczkami: film Todda Phillipsa ma trafić do kin w październiku tego roku. W dalszym ciągu nie dostaliśmy nawet trailera tego obrazu i ogólnie mam wrażenie, że zrobiło się wokół niego podejrzanie cicho, ale miejmy nadzieję, że to zaledwie cisza przed burzą. Z okazji wczorajszych walentynek reżyser udostępnił przynajmniej na swoim Instagramie trzy nowe zdjęcia Joaquina Phoenixa i Lady Gagi.

Przypominam, że „Joker: Folie à Deux” będzie musicalem, który przedstawi nam toksyczną relację tytułowego bohatera z graną przez Gagę Harley Quinn. Liczę na to, że Todd Phillips nie tylko tchnie nowe życie w tę wyeksploatowaną postać (podobnie jak zrobił to zresztą z samym Jokerem), lecz także cały film będzie szalony i zupełnie niespodziewany. To by mogło tłumaczyć tę ciszę medialną, choć pewnie przed samą premierą jeszcze wiele o „Folie à Deux” usłyszymy, a nawet coś z niego zobaczymy. W końcu kolejny miliard dolarów (tyle przyniósł Warner Bros. pierwszy „Joker”, i to jako pierwszy film z kategorią wiekową R) sam się nie zarobi.

Premiera „Jokera: Folie à Deux” została zaplanowana na 2 października 2024. Oprócz Joaquina Phoenixa i Lady Gagi w filmie zobaczymy m.in. Brendana Gleesona, Zazie Beetz i Jacoba Loflanda. 


Czytaj dalej

Redaktor
Jakub „rajmund” Gańko

Czarna owca rodu Belmontów, szatniarz w Lakeview Hotel, włóczęga z Shady Sands, dawny szef ochrony Sarif Industries, wielokrotny zabójca Crawmeraksa, tropiciel ze starego Yharnam, legenda Night City.

Profil
Wpisów1823

Obserwujących9

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze