Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

HITElden Ring: George R. R. Martin nie będzie głównym autorem fabuły

Cursian środa, 19 czerwca 2019, 16:02 News

Nie znaczy to jednak, że nie odciśnie swego piętna na świecie gry.

Jedną z kilku najważniejszych zapowiedzi na niedawnym E3 bez wątpienia było Elden Ring, czyli gra powstająca przy współudziale FromSoftware (seria Dark Souls) oraz odpowiedzianego za „Grę o Tron” George’a R. R. Martina. Wydawać by się mogło, że znany pisarz wziął na siebie ciężar tworzenia fabuły, ale to nie do końca tak. Według serwisu IGN główną opowieść ponownie kreśli Hidetaka Miyazaki, zaś Martin wziął na siebie wykreowanie szeroko rozumianego tła fabularnego, w tym mitologii świata. Wzorem poprzednich tytułów FromSoftware wiedza na jej temat ma być przekazywana niestandardowymi środkami, a więc na przykład za pośrednictwem opisów przedmiotów.

Choć część zainteresowanych może czuć się zawiedziona, Miyazaki twierdzi, że to słuszny wybór, bo sposób tworzenia fabuły w grach wygląda zupełnie inaczej niż w przypadku książek i Martin nie mógłby się wykazać pełnią swych umiejętności. Jego wpływ na to, co ujrzy gracz, ma być jednak istotny, bo główny wątek fabularny i mitologia nieustannie się przenikają. Dzięki autorowi „Gry o Tron” bohaterowie zamieszkujący świat Elden Ring mieli stać się znacznie bardziej wiarygodni. Niestety nie wiadomo jeszcze, kiedy przekonamy się o tym osobiście, bo data premiery pozostaje jeszcze tajemnicą. Wiadomo jednak, że gra trafi na PC, XBO i PS4.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:

Nasze zasoby

Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
czwartek, 20 czerwca 2019, 16:02   deanambrose
Czyli kolejny ciekawy świat splugawiony kiepskim systemem walki? Yay.
czwartek, 20 czerwca 2019, 10:17   MagickStalker
I dobrze. Jak ktoś chce Grę o Tron to niech czyta Grę o Tron, ja czekam na nowe Souls-like
środa, 19 czerwca 2019, 23:17   Arlekin
Widzę, że Martin robi wszystko byle by nie pisać Wichrów Zimy :D

O autorze

Cursian

Podobne newsy

Elden Ring nie zobaczymy w 2020? [PLOTKA]

News
piątek, 5 czerwca 2020

elden-ring-nie-zobaczymy-w-2020-plotka A do tego plotka o Bloodborne na PC, jednak akurat przy tym warto się wstrzymać z entuzjazmem.

Komentarzy:
3

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Którą wybierzesz? Pieśń o przygodzie, wolności i historii, pieśń o zdegenerowanych bandytach na Dziwnym Zachodzie, a może pieśń o niedającej się opisać grozie?

Komentarzy:
5

Popularnemu Pac-Manowi stuka właśnie 40 lat. Takiej rocznicy nie możemy zignorować. Ale, że na jego temat pisałem dość obszernie ze 2 lata temu (CDA 02/2018), dziś tylko w telegraficznym skrócie przypomnę najważniejsze informacje na jego temat.

Komentarzy:
2

Machamy biało-czerwoną flagą i gramy na baczność, pożerając ogórki kiszone, bo w tworzeniu każdej z tych gier brali udział Polacy. 

Komentarzy:
1

A gdyby tak spróbować czegoś nowego?

Komentarzy:
14

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z