6
7.06.2022, 10:15Lektura na 2 minuty

Pokaz gier Capcomu zapowiedziany na przyszły tydzień

W nocy z 13 na 14 czerwca czeka na nas 35 minut słuchania o nadchodzących produkcjach Capcomu.


Patryk „Delighter” Żelazny

Czekacie na jakieś produkcje Capcomu? Jeśli tak, to mam dla was całkiem dobrą wiadomość. Pod skrzydłami japońskiego giganta trwają prace nad wieloma tytułami i nie ma w tym nic dziwnego, skoro firma może pochwalić się rekordowymi przychodami piąty rok z rzędu. Niedawno było coś dla fanów Street Fightera 6, piszę tutaj o wycieku projektów wielu postaci, a trochę wcześniej zwróciliśmy uwagę na pierwszy zwiastun remake'u Resident Evila 4. Teraz będzie coś dla... wszystkich.

Capcom zapowiedział ponad półgodzinny pokaz, w którym uzupełnimy informacje o nadchodzących grach studia. Oczywiście mowa tylko o tych zapowiedzianych. Czego więc powinniśmy się spodziewać? Choćby kilku nowych informacji o Monster Hunter Rise: Sunbreak, Resident Evil Re:Verse albo Street Fighter 6 i pewnie kilku innych. Transmisja odbędzie się w nocy z 13 na 14 czerwca, rozpocznie się równo o północy i potrwa około 35 minut. Obejrzymy ją na Twitchu lub YouTubie.

Nie jest to jedyna czerwcowa atrakcja, gdyż za dwa dni, 9 czerwca, rozpocznie się Summer Game Fest, gdzie obejrzymy znacznie więcej transmisji dotyczących gier. A muszę przyznać, że ów wydarzenie przyciągnie naprawdę duże studia i jest na co czekać.


Czytaj dalej

Redaktor
Patryk „Delighter” Żelazny

Jestem człowiekiem wielu pasji. Jedne z nich przemijają, inne pozostają – a gry i pisanie to te, które będą ze mną do końca życia. Są jeszcze ciastka, ale mroczne istoty zabraniają mi o nich mówić.

Profil
Wpisów1762

Obserwujących8

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze