22.03.2024, 17:45Lektura na 2 minuty
Wideo

Broken Roads: Spadkobierca Falloutów z kolejnym trailerem i ostateczną datą premiery

Wiemy już, kiedy ukaże się inspirowany klasycznymi Falloutami erpeg studia Drop Bear Bytes. Ostateczną datę premiery Broken Roads poznaliśmy na najnowszym trailerze.


Adam Kołodziejczyk

Nadchodząca produkcja studia Drop Bear Bytes, czyli Broken Roads, to tytuł, który powinien zainteresować wielbicieli klasycznych, izometrycznych erpegów. Przede wszystkim jednak to prawdziwa gratka dla fanów starych, turowych Falloutów, jako że gra osadzona jest w realiach postapokaliptycznej Australii. Data premiery dzieła Drop Bear Bytes została przesunięta w listopadzie na 2024 rok, ale nie podano wówczas, kiedy konkretnie możemy spodziewać się debiutu gry. Wszystko stało się już jednak jasne za sprawą najnowszego trailera produkcji, z którego dowiedzieliśmy się, że Broken Roads ukaże się 10 kwietnia tego roku.

Na zwiastunie zaprezentowano także kolejną porcję rozgrywki, ukazując zarówno ciekawie zaprojektowany system dialogowy, jak i co nieco z turowej walki. Cała gra wydaje się być natomiast bardzo interesującą mieszanką Disco Elysium z seriami Pillars of Eternity Obsidianu czy Pathfinder studia Owlcat Games.


Broken Roads jest grą zrodzona z miłości do tradycyjnych erpegów, w której gracze przemierzają opustoszałą Australię przyszłości, jednocześnie chłonąc bogatą i angażującą historię świata przedstawionego. Gra łączy elementy zarówno typowe dla RPG, jak i zupełnie nowe, włącznie z bezklasowym system postaci, pozwalającym na praktycznie dowolne rozwijanie bohatera.


Po ubiegłorocznych premierach gier, takich jak Baldur’s Gate 3, Jagged Alliance 3 czy Aliens: Dark Descent wydaje się, że izometryczne i wzorujące się na klasycznych erpegach gry wracają do łask. Mieliśmy już zresztą tego dowód także i w tym roku w postaci Sovereign Syndicate. Jeśli więc interesują was takie produkcje, to warto mieć na oku premierę Broken Roads, gdyż być może wkrótce będziemy wymieniać tytuł Drop Bear Bytes wśród najlepszych gier tego typu.


Czytaj dalej

Redaktor
Adam Kołodziejczyk

Za dzieciaka miłość do świata gier zaszczepiły we mnie erpegi (głównie pierwsze Baldury, Fallouty i Gothiki). Dziś mogę śmiało powiedzieć, że choć wciąż jest to mój ulubiony gatunek, to potrafię znaleźć coś dla siebie w niemalże każdym typie rozgrywki. Poza tym uwielbiam wciągać w medium gier osoby, które zupełnie go nie znają.

Profil
Wpisów215

Obserwujących2

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze