6.12.2022, 12:15Lektura na 2 minuty
Plotka

Call of Duty: Modern Warfare 2 i Warzone 2.0 – Wyciekły szczegóły i grafiki 2. sezonu

Być może wiemy, kiedy przybędzie 2. sezon w Call of Duty: Modern Warfare 2 i Warzone 2.0. Poznaliśmy też część jego zawartości.

2022 był niejako rokiem specjalnym dla serii Call of Duty. Nie tylko dlatego, że ujrzeliśmy dwie premiery zamiast jednej (Modern Warfare II i Warzone 2.0), ale też przez to, że Activision Blizzard jest w trakcie sprawy o przejęcie przez Microsoft. Wracając do najnowszych odsłon – obie wyszły na światło dzienne bardzo niedawno, przy czym ta druga niefortunnie wyczyściła Warzone'a 1 ze sporej części zawartości. Ale być może nie będziemy przynajmniej czekać na drugi sezon „dwójki” przesadnie długo. Tak mówią najnowsze plotki.

Jak donosi What If Gaming, dwie najnowsze odsłony Call of Duty wejdą w drugi sezon na początku przyszłego roku. Konkretnie – w lutym. Poza tym wiemy również, co może taka aktualizacja ze sobą przynieść. W tym na przykład starego-nowego operatora, Ronina, którego możecie już znać z pierwszego Modern Warfare wydanego w 2019 roku. Wraz z nim ma też przybyć mapa „Zamek”. Na potwierdzenie swoich doniesień, What If Gaming podzieliło się dwiema grafikami.

Call of Duty: Modern Warfare II Ronin
Call of Duty / What If Gaming
Call of Duty: Warzone 2.0 Zamek
Call of Duty / What If Gaming

W ramach bonusu serwis pisze jeszcze o tym, że do Warzone 2.0 wejdzie nowy patch zaplanowany na 14 grudnia. Ma on oficjalnie reaktywować sezon pierwszy i przynieść ze sobą Rajdy czy nowy tryb kooperacji przeznaczony dla 3 graczy, rozszerzający historię z Modern Warfare II. Może dzięki temu uda się trochę poprawić humory graczy po kiepskim starcie, w którym mogliśmy chociażby zobaczyć cheaterów w latających łodziach... chociaż żeby to jeszcze było coś nowego w Warzonie...

Redaktor
Patryk „Delighter” Żelazny

Jestem człowiekiem wielu pasji, jedne z nich przemijają, inne pozostają – gry i pisanie to te, które będą ze mną do końca życia. Są jeszcze ciastka, ale mroczne istoty zabraniają mi o nich mówić.

Profil
Wpisów965

Obserwujących5

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze

Polecane