2
9.08.2022, 08:00Lektura na 2 minuty
Galeria

Diablo IV: Betatesterzy publikują screeny z wczesnej wersji gry

Blizzard stara się na bieżąco usuwać materiały z wczesnej wersji Diablo IV, ale oczywiście jego działania są z góry skazane na niepowodzenie.


Jakub „rajmund” Gańko

Fani marki Diablo mają teraz dwie drogi do wyboru: grać w Diablo Immortal (na co, mimo kontrowersyjnych mikropłatności, decydują się dość tłumnie) albo czekać na Diablo IV. Szansę na sprawdzenie tego drugiego tytułu otrzymali już nieliczni szczęśliwcy (w tym ci, którzy zrobili sobie darmowy tatuaż), kwestią czasu było więc pojawienie się pierwszych przecieków z wczesnej wersji nowego Diablo.

Testerzy, mimo oczywistych zakazów Blizzarda, udostępnili już w sieci screeny ekranu wyboru i tworzenia postaci, a także wyboru poziomu trudności czy samych plików bety (która ma zajmować na PC ok. 70 GB). W obecnych testach mają brać udział głównie przyjaciele i rodzina pracowników Blizzarda. Co zabawne, materiały są pełne oznaczeń, po których bez problemu można namierzyć gracza, który za nie odpowiada.

Linki do wspomnianych materiałów znajdziecie poniżej:

Trzeba przyznać, że twórcy Diablo IV najwyraźniej trzymają się wcześniejszych obietnic i już sam ekran wyboru klasy postaci nawiązuje bardziej do Diablo II niż Diablo III. Cieszy też, że będziemy mieli teraz większy wpływ na wygląd postaci. Otwarte pozostaje natomiast pytanie, czy kreator zostanie w przyszłości uzupełniony o płatne skórki...

Dla przypomnienia: premiera Diablo IV zaplanowana jest na przyszły rok. Na razie nie podano konkretnej daty, wiemy natomiast, że platformy docelowe obejmują PC, PlayStation 4 i 5 oraz Xboksy One i Series X/S.

Redaktor
Jakub „rajmund” Gańko

Czarna owca rodu Belmontów, włóczęga z Shady Sands, dawny szef ochrony Sarif Industries, wielokrotny zabójca Crawmeraksa, tropiciel ze starego Yharnam, legenda Night City.

Profil
Wpisów947

Obserwujących6

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze

Polecane