1
15.02.2024, 18:00Lektura na 2 minuty
Wideo

Dragon’s Dogma 2: Łucznik zaprezentowany na efektownym gameplayu

W nadchodzącej Dragon’s Dogmie 2 będziemy mogli naszpikować przeciwników strzałami. Do grona ukazanych przez Capcom postaci dołącza łucznik.


Adam Kołodziejczyk

Capcom kontynuuje proces zakopywania nas pod kolejnymi materiałami ukazującymi rozgrywkę w Dragon’s Dogmie 2. Niedawno zaprezentowano klasę Warfarera, a tym razem otrzymaliśmy wgląd w to, co do zaoferowania ma łucznik.

Z materiału można wywnioskować, że rozgrywka tą klasą postaci może być naprawdę ciekawa i dynamiczna. Jako łucznik będziemy mogli zarówno ostrzeliwać przeciwników z bezpiecznych pozycji, jak i rzucić się w wir walki i poczęstować ich szybką salwą strzał. Umiejętności łucznika pozwolą mu także na oddawanie strzałów w powietrzu i w trakcie wykonywania uniku. Będziemy mogli również nakładać na nie różne efekty i wystrzeliwać na przykład ogniste strzały. Na dokładkę natomiast możemy zaserwować potężny strzał ładowany, który powali nawet najtwardszą z bestii. Zapowiada się zatem, że łucznik będzie bardzo wszechstronną postacią, która wprowadzi do potyczek nieco widowiskowości.

Miejmy nadzieję, że po ukróceniu przez Capcom plotek o limicie 30 klatek na konsolach, będziemy mogli teraz skupić się już tylko na rozmowach o samej rozgrywce w drugiej Dragon’s Dogmie. Jest w końcu o czym rozmawiać, a wspomniane pogłoski były ostatnio jedynym tematem, jaki podejmowało się w kontekście gry. Wydaje się na szczęście, że możemy teraz w spokoju wrócić do omawiania materiałów, takich jak właśnie ten.


Czytaj dalej

Redaktor
Adam Kołodziejczyk

Za dzieciaka miłość do świata gier zaszczepiły we mnie erpegi (głównie pierwsze Baldury, Fallouty i Gothiki). Dziś mogę śmiało powiedzieć, że choć wciąż jest to mój ulubiony gatunek, to potrafię znaleźć coś dla siebie w niemalże każdym typie rozgrywki. Poza tym uwielbiam wciągać w medium gier osoby, które zupełnie go nie znają.

Profil
Wpisów142

Obserwujących2

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze