1
24.08.2023, 12:00Lektura na 1 minutę
Wideo

Dune: Spice Wars z datą wyjścia z wczesnego dostępu

Mamy dla Was dwie wieści dotyczące pustynnej strategii 4X. I żadna nie jest zła.

Zacznijmy od tego, że Dune: Spice Wars doczekało się wreszcie ogłoszenia nie tyle konkretnej daty, co okienka wydawniczego, w którym gra opuści wczesny dostęp i tym samym studio dostarczy nam pełną wersję z numerkiem 1.0. Chodzi o wrzesień 2023, więc pozostał wam mniej więcej miesiąc, by pozałatwiać wszelkie sprawunki doczesne i następnie zanurzyć się w świecie gry. Tytuł był ciągle rozwijany, pojawił się przecież tryb wieloosobowy, nowa frakcja czy nowe budynki, pora więc domknąć pewien rozdział.

Druga wiadomość jest natomiast taka, że z okazji ogłoszenia wspomnianego „okienka” dostajemy też towarzyszący tej informacji zwiastun, zatem zapraszam na seans. A gdy już skończycie oglądać, to możecie odświeżyć sobie pierwsze wrażenia Mac Abry z czasów, gdy gra ledwie trafiła do wczesnego dostępu. Oj, trochę się od tamtej pory pozmieniało.

Tytuł dostępny jest na Steamie w tym miejscu. A gdyby było wam mało gier studia Shiro Games, to zawsze możecie zerknąć też np. na Wartales, które zresztą nie tak dawno temu zrecenzował Perzi.


Czytaj dalej

Redaktor
bolo

I hope you like Norwegian black metal, because I don't do earbuds

Profil
Wpisów271

Obserwujących5
Dune: Spice Wars
Ocena redakcji
-
Ocena użytkowników
9
Platformy
PC
Gatunek
4X, RTS
Producent
Shiro Games
Dune: Spice Wars

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze