1
14.11.2022, 14:00Lektura na 1 minutę

„Gran Turismo”: Ruszyły zdjęcia do filmu. Premiera w przyszłym roku

Sony Pictures pochwaliło się rozpoczęciem zdjęć do filmu „Gran Turismo” na Twitterze. Jest też ujęcie z planu, ale za wiele na nim nie widać.


Patryk „Delighter” Żelazny

Pod koniec pierwszej połowy tego roku Sony rzuciło w świat ogłoszenie z niezłym rozmachem. Mianowicie zapowiedziało ekranizacje największych marek studia, w tym Horizona, God of War i właśnie Gran Turismo, na którym skupimy się dzisiaj. Niedługo po tej pierwszej informacji dowiedzieliśmy się, że za ekranizację odpowiedzialny będzie m.in. reżyser „Dystryktu 9” – Neill Blomkamp. Potem temat trochę przycichł, ale najwidoczniej właśnie ruszył z kopyta (albo koła).

Cała dzisiejsza sprawa toczy się wokół tweeta od Sony Pictures. Jasno mówi o tym, że właśnie ruszyły zdjęcia do filmu opartego na prawdziwej historii Janna Mardenborougha, którego zwycięstwo w konkurencjach z serii gier Gran Turismo doprowadziło do faktycznej kariery rajdowca.

Pragnę zaznaczyć, że do faktycznej premiery filmu wcale nie zostało tak dużo czasu. Planowana jest już na 11 kwietnia 2023 roku. Przypomnę, że niedawno miała miejsce premiera filmu „Uncharted, a po drodze do „Gran Turismo” doczekamy się wjechania na HBO ekranizacji „The Last of Us. Niedawno dowiedzieliśmy się także o ukończeniu scenariusza do Ghost of Tsushima.


Czytaj dalej

Redaktor
Patryk „Delighter” Żelazny

Jestem człowiekiem wielu pasji. Jedne z nich przemijają, inne pozostają – a gry i pisanie to te, które będą ze mną do końca życia. Są jeszcze ciastka, ale mroczne istoty zabraniają mi o nich mówić.

Profil
Wpisów1762

Obserwujących8

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze