19.03.2024, 12:00Lektura na 1 minutę

Lies of P: Twórcy chwalą się liczbą graczy

Neowiz Games i Round8 Studio mają powody do radości – w Lies of P zagrało ponad 7 milionów osób.


Czarek „CZARY_MARY" Marczewski

Twórcy dobrze przyjętego Lies of P pochwalili się imponującą liczbą osób, które zagrały w produkcję Neowiz Games i Round8 Studios. Według wpisu opublikowanego na platformie X, soulslike’a inspirowanego „Pinokiem” Carlo Collodiego uruchomiło ponad 7 milionów graczy na całym świecie.

Developerzy odpowiedzialni za mroczne przygody Pinocchia mają powody do świętowania, gra osiągnęła naprawdę świetny rezultat – tym bardziej, że mamy do czynienia z zupełnie nową marką i gatunkiem, który często odrzuca niedzielnych graczy. Reżyser gry, Ji Won Choi, zapowiedział, że twórcy pracują zarówno nad dodatkiem do Lies of P, jak i nad pełnoprawnym sequelem tytułu.

Wspomniane 7 milionów graczy nie przekłada się jednak na sprzedane egzemplarze – gra od premiery jest dostępna w Game Passie, zarówno na Xboksach Series X/S oraz One, jak i na komputerach osobistych. Lies of P możecie oczywiście ograć również na PS5 i PS4, a naszą recenzję tego tytułu przeczytacie tutaj.


Czytaj dalej

Redaktor
Czarek „CZARY_MARY" Marczewski

Posiadam Game & Watcha z The Legend of Zelda. Bardzo dobrze pokazuje godzinę. Polecam: 10/10 i znak jakości. Konsolę nabyłem drogą kupna. Nie jest to materiał sponsorowany.

Profil
Wpisów253

Obserwujących2

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze