4
4.06.2024, 08:00Lektura na 1 minutę

Naughty Dog rozwija kilka projektów. Nie chce być „studiem od The Last of Us”

Neil Druckmann dokłada do spekulacyjnego pieca.


Filip „Chrzuszczu” Chrzuszcz

W wywiadzie z Neilem Druckmannem, przeprowadzonym przez LA Times, jedna z najbardziej rozpoznawalnych sylwetek w świecie gamingu potwierdziła, że Naughty Dog pracuje obecnie nad kilkoma projektami singleplayerowymi. Oczywiście Druckmann nie podzielił się szczegółami, ale mają być one tak samo skupione na fabule, jak poprzednie produkcje studia. 


Tworzymy doświadczenia, którymi przesiąka narracja i bohaterowie, a zwłaszcza relacje między nimi. Te historie mają filozoficzny rdzeń, wokół którego to wszystko się obraca.


Neil Druckmann

Brzmi wyniośle? Jak najbardziej, tak jak cały ten (swoją drogą bardzo króciutki) wywiad. Druckmann zapowiedział również, że Naughty Dog nie będzie „tym studiem od The Last of Us”. Na horyzoncie podobno jawi się gra z mocnym motywem fantasy, ale czas pokaże, na ile te plotki okażą się prawdą. 

Od kilku lat po sieci chodziły pogłoski o The Last of Us Online, które ostatecznie zostało skasowane, bo studio nie chce być kojarzone z grami-usługami. Warto wspomnieć, że plotki o Naughty Dogu tworzącym kilka gier nie pojawiają się pierwszy raz, bo krążą już od 2022 roku. No cóż, nie pozostało nic innego, jak poczekać na oficjalne ogłoszenia. 


Czytaj dalej

Redaktor
Filip „Chrzuszczu” Chrzuszcz

Rodowity bałuciarz i entuzjasta popkultury. W wolnych chwilach czyta sporo pulpy i przegląda wszystko, co związane z dinozaurami. Więcej znajdziecie na jego Instagramie – chrzuszcz.pisze.

Profil
Wpisów532

Obserwujących2

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze