18.10.2022, 07:15Lektura na 1 minutę

Nowe wieści o Resident Evil 4 Remake. Capcom zaprasza na pokaz

Capcom potwierdził datę pokazu związanego z serią Resident Evil. Oprócz nowych materiałów z remake'u Resident Evil 4 wspomina o Resident Evil Village.

Capcom pokazał w czerwcu pierwszy trailer remake'u Resident Evil 4, potwierdzając jednocześnie jego istnienie. Od tamtego czasu dostaliśmy jeszcze niedługie fragmenty rozgrywki, ale ogólnie rzecz biorąc niewiele się w temacie wydarzyło. Zdaje się, że Japończycy skupili się na nowym DLC i złotej edycji związanej z Resident Evil Village. A teraz obie gry będą głównymi bohaterami nadchodzącego pokazu.

Najnowszy Resident Evil Showcase został zapowiedziany przez Capcom na czwartek, 20 października i odbędzie się o 23:59 naszego czasu.

Twórcy mają pokazać nowe materiały z remake'u Resident Evila 4, a także Resident Evil Village Gold Edition. Ta ostatnia pozycja, wzbogacona o dodatek Winters' Expansion, trafi na rynek już 27 października, więc to ostatni dzwonek, aby podgrzać atmosferę przed premierą. W przypadku odnowionego Resident Evila 4 będzie na pewno jeszcze mnóstwo okazji, bo premierę zaplanowano dopiero na przyszły rok (w tym, o dziwo, także na PlayStation 4).

Resident Evil Showcase był zapowiadany już wcześniej na październik, ale w obliczu zapowiedzianego na środę pokazu Konami związanego z marką Silent Hill, wyszło dość zabawnie. Albo strasznie. W każdym razie szykuje się ekscytujący tydzień dla fanów horrorów!


Czytaj dalej

Redaktor
Jakub „rajmund” Gańko

Czarna owca rodu Belmontów, szatniarz w Lakeview Hotel, włóczęga z Shady Sands, dawny szef ochrony Sarif Industries, wielokrotny zabójca Crawmeraksa, tropiciel ze starego Yharnam, legenda Night City.

Profil
Wpisów1849

Obserwujących9

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze