2
16.09.2022, 10:45Lektura na 2 minuty
Wideo

Resident Evil: Nowy trailer DLC do Village i remake „czwórki” z niespodzianką

Tokyo Game Show 2022 tym razem obrodziło w nowy zwiastun DLC do Resident Evil Village. Są też kolejne informacje o remake'u Resident Evila 4.

Tokyo Game Show 2022 dalej trwa i obdarowuje nas kolejnymi zwiastunami. Tym razem dostaliśmy aż siedmiominutowy materiał poświęcony dodatkowi Winters' Expansion do Resident Evila Village. Bardzo łatwo o założenie, że na coś takiego czeka naprawdę sporo osób i nie tylko z powodu, że gra sprzedała się bardzo dobrze, ale również dlatego, że ostatni zwiastun pokazał grywalną Lady Dimitrescu, zapewne spełniając tym marzenie części graczy.

Tym razem kamera zrobiła krok wstecz i to dosłownie, bo w Winters' Expansion mamy przedstawiony przez wielu wyczekiwany widok z trzeciej osoby. Dodatek będzie miał swoją premierę 27 października, a zakup takiej przyjemności wyniesie nas 89 złotych. Albo 219 złotych, jeśli zdecydujemy się na zakup Złotej Edycji Resident Evila Village, która ukaże się na rynku tego samego dnia.

Ale nie, nie są to jedyne informacje zawarte w 7 minutach filmu, okraszonego dodatkowo narracją developerów. Sporo czasu poświęca się również dodatkowi Shadows of Rose, który wchodzi w skład Winters' Expansion. Dzięki niemu poznamy historię córki Ethana skrywającej tajemnicze moce, pozwalające nam na zamrażanie przeciwników. Co jeszcze za tym idzie, udamy się w podróż 16 lat po wydarzeniach z podstawowego Resident Evil Village. Zmierzymy się też z nowym przeciwnikiem, który jest w stanie zabić nas przy jednym ataku – jeśli pozwolimy mu się zbliżyć, wyssie życie z twarzy Rose, zupełnie jak dementorzy w ekranizacjach „Harry'ego Pottera”.


Resident Evil 4 Remake nie tylko na next-geny

W ramach bonusu wspomnę, że remake Resident Evila 4 nie ukaże się jedynie na next-genach – planowana jest również premiera na PlayStation 4. A w przyszłym miesiącu będzie nam dane dowiedzieć się jeszcze więcej o całej serii, ponieważ twórcy szykują kolejny pokaz: Resident Evil Showcase.


Czytaj dalej

Redaktor
Patryk „Delighter” Żelazny

Jestem człowiekiem wielu pasji. Jedne z nich przemijają, inne pozostają – a gry i pisanie to te, które będą ze mną do końca życia. Są jeszcze ciastka, ale mroczne istoty zabraniają mi o nich mówić.

Profil
Wpisów1762

Obserwujących8

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze