26.04.2022, 09:30Lektura na 2 minuty

PS Plus: FIFA 22 prawdopodobnie w majowej ofercie

Wyciekła oferta PS Plus na maj. Prawdopodobnie zagramy w Fifę 22, Tribes of Midgard i Curse of the Dead Gods.


Jakub „rajmund” Gańko

Już w czerwcu wystartuje odnowiona usługa PlayStation Plus, która ma stanowić odpowiedź Sony na Game Passa. Całe szczęście okazało się, że streaming będzie od początku dostępny w Polsce, poznaliśmy już nawet ceny abonamentów, które będą obowiązywały w naszym kraju. Zanim jednak przyjdzie nam zapoznać się z nowościami, czeka nas jeszcze maj w dotychczasowym PS Plus. A dzięki niezawodnemu użytkownikowi billbil-kunowi z francuskiego dealabs, prawdopodobnie właśnie poznaliśmy ofertę, która trafi do nas w najbliższym miesiącu.

No to krótka piłka: w maju dzięki PS Plus zagramy w Fifę 22 na PS4 i PS5, Tribes of Midgard na PS4 i PS5 oraz Curse of the Dead Gods na PS4. Fify nikomu przedstawiać nie trzeba, więc skupmy się na pozostałych produkcjach.

Tribes of Midgard to kooperacyjna mieszanka survivalu i roguelite'a. Gracze muszą bronić swoich osad przed najazdami śmiercionośnych duchów i gigantycznych bestii, które chcą zniszczyć święte drzewo Yggdrasil. Naszym ostatecznym celem jest powstrzymanie Ragnaroku, czyli końca świata ze skandynawskiej mitologii. Każdy miłośnik nordyckich wierzeń powinien poczuć się jak w domu. Gra w wersji na PS5 może pochwalić się średnią ocen na Metacriticu na poziomie 71%.

Z kolei Curse of the Dead Gods to klimatyczny roguelike, w którym przemierzamy nieskończone, generowane losowo labirynty przepełnione potworami i śmiertelnymi pułapkami. W nagrodę czekają na nas niesamowite skarby, życie wieczne i boskie moce, a wszystko to ukazane w odpowiednio mrocznej szacie graficznej i klasycznym rzucie izometrycznym. Gra w wersji na PS4 może pochwalić się średnią ocen na Metacriticu na poziomie 79%.

Jeśli przeciek się potwierdzi, wszystkie gry będziemy mogli przypisać do swojego konta już 3 maja.

Redaktor
Jakub „rajmund” Gańko

Czarna owca rodu Belmontów, włóczęga z Shady Sands, dawny szef ochrony Sarif Industries, wielokrotny zabójca Crawmeraksa, tropiciel ze starego Yharnam, legenda Night City.

Profil
Wpisów955

Obserwujących6

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze

Polecane