4
16.11.2017, 20:51Lektura na 2 minuty

PUBG: Nowe screeny z pustynnej mapy [GALERIA]

Porzucone wraki, samotne domki, spore centrum handlowe i inne atrakcje.


Paweł „Cursian” Raban

Ostatnio znów sporo się dzieje wokół PlayerUnknown’s Battlegrounds. Dzięki odbywającym się w środę testom wersji 1.0 czujni internauci zdołali dogrzebać się do ukrytych w plikach gry modeli pojazdów i broni, które niebawem mogą trafić w ręce serwerowych wyjadaczy. Odkryto także znacznie bardziej szczegółową wersję nadchodzącej wielkimi krokami pustynnej lokacji. Ta ostatnia doczekała się właśnie garści oficjalnych screenów. Możecie zobaczyć je poniżej.


(Kliknij, aby powiększyć)


(Kliknij, aby powiększyć)


(Kliknij, aby powiększyć)


(Kliknij, aby powiększyć)


(Kliknij, aby powiększyć)

Pierwszą partię grafik pokazano mniej więcej tydzień temu. Jeśli jeszcze ich nie widzieliście, zaległości nadrobicie na następnej stronie.

OGLĄDAJ DALEJ NA NASTĘPNEJ STRONIE

Redaktor
Paweł „Cursian” Raban

Jestem wielbicielem turówek i wszelkiej maści erpegów: zarówno klasycznych, jak i współczesnych. Do tego zdeklarowanym zwolennikiem tytułów dla jednego gracza, przy czym od tej zasady istnieje jeden poważny wyjątek – World of Warcraft. W Azeroth przesiedziałem więcej godzin, niż chciałbym przyznać, raz ciesząc się każdą chwilą, kiedy indziej zrzędząc na czym świat stoi. Nie wyobrażam sobie dnia bez książki (niemal zawsze fantastyki), za to spokojnie obyłbym się bez kina i seriali. Z CDA związany jestem od 2011 roku.

Profil
Wpisów3204

Obserwujących6

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze

Polecane