20.06.2022, 10:30Lektura na 2 minuty
Plotka

Skull and Bones ukaże się tylko na PC, next-geny i Stadię?

Najnowsze oceny Skull and Bones od agencji ratingowych sugerują, że piracka gra Ubisoftu ominie PlayStation 4 i Xboksa One.

Świat lubi się szybko zmieniać: jeszcze niedawno zastanawialiśmy się, czy pirackie Skull and Bones w ogóle się ukaże, a dziś już nie mamy co do tego większych wątpliwości i spekulujemy na temat platform, na które gra może trafić. Premiera wydaje się być coraz bliżej, co sugerował już niedawny przeciek z fragmentami gameplayu. Teraz potwierdzają to kolejne oceny od agencji ratingowych.

W zeszłym miesiącu Skull and Bones doczekało się takowej w Korei Południowej, a teraz – jak zauważono na Reddicie – dołączyła do niej Brazylia.

Z tabelki możemy wyczytać nie tylko to, że gra polecana jest graczom powyżej 16. roku życia, lecz także dowiadujemy się pewnego bardzo istotnego szczegółu. Wygląda bowiem na to, że Skull and Bones ukaże się tylko na PC, PlayStation 5, Xboksy Series X/S oraz Google Stadii. Możemy się spodziewać, że twórcy porzucili wersje na poprzednią generację, co wpisywałoby się w trend, jaki ostatnio popularyzuje choćby Electronic Arts.

W dalszym ciągu czeka nas jeszcze oficjalna prezentacja tytułu, prawdopodobnie doczekamy się jej na wciąż przesuwanej konferencji Ubisoftu. A potem pozostaje już tylko czekać na premierę, która ma się odbyć jeszcze w tym roku podatkowym, czyli przed końcem marca 2023.

Redaktor
Jakub „rajmund” Gańko

Czarna owca rodu Belmontów, włóczęga z Shady Sands, dawny szef ochrony Sarif Industries, wielokrotny zabójca Crawmeraksa, tropiciel ze starego Yharnam, legenda Night City.

Profil
Wpisów807

Obserwujących5
Brak okładki
Skull and Bones
Ocena redakcji
-
Ocena użytkowników
0
Platformy
-
Gatunek
-
Producent
-
Skull and Bones

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze

Polecane