1
27.05.2022, 15:15Lektura na 2 minuty

Sony zaprasza na kolejne State of Play

Już w przyszłym tygodniu Sony zaprezentuje kolejne nowości.


Samuel Goldman

Kolejna odsłona State of Play jest tuż za rogiem. Sony potwierdziło, że w nocy z 2 na 3 czerwca, dokładnie o północy odbędzie się trwający 30 minut pokaz:

Na razie wiemy tylko, że ma pojawić się „kilka ekscytujących informacji”, a nawet prezentacje kilku tytułów na PlayStation VR2. A czego jeszcze możemy się spodziewać? Lista jest długa, ale żeby daleko nie szukać – kilka dni temu Square Enix zdradziło, że szykuje ogłoszenie w związku z 25-leciem Final Fantasy VII. Ostatnio znowu jest gorąco wokół God of War Ragnarok, bo gra dostała w Korei Południowej klasyfikację wiekową, a pod koniec lutego pokazano krótki teaser nowego Street Fightera. I jest jeszcze oczywiście Silent Hill... Mało prawdopodobne, by plotki tego kalibru okazały się nieprawdziwe, więc może właśnie na najbliższym State of Play dowiemy się czegoś więcej? Pozostając w klimacie grozy, ciągle czekamy na DLC do Resident Evil Village, jak również oficjalną zapowiedź remake'u Resident Evil 4.

Z całą pewnością możemy liczyć na prezentację mniejszych gier, takich jak Stray (które według ostatnich plotek ma już datę premiery) czy Cult of the Lamb. Twórcy tej drugiej produkcji właśnie poinformowali o starcie sklepu z gadżetami i zapowiedzieli, że szykują „ekscytujące nowości” właśnie na czerwiec.

Moim faworytem jest Stray, a Wy na co czekacie najbardziej?

Redaktor
Samuel Goldman

Człowiek (?) o co najmniej dwóch twarzach, PC Master Race z lenistwa, bo ciągle kiepsko idzie mi granie na padzie. Moja supermoc to nieprzyzwoicie duża wiedza na temat pewnej serii gier z akronimem w tytule, a supersłabość to liczne próby przejścia soulsów na klawiaturze. I koty. I dobre jedzenie. I dużo nieskończonych gier z wczesnego dostępu. I stare erpegi. I kawa. I...

Profil
Wpisów230

Obserwujących2

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze

Polecane