6
19.01.2024, 11:45Lektura na 2 minuty

Starfield: Bethesda testuje ogromną aktualizację

Bethesda wciąż walczy o jak najlepszy stan Starfielda i wprowadza ponad sto usprawnień do gry.


Adam Kołodziejczyk

Na Steamie pojawiła się spora aktualizacja Starfielda w wersji beta, przywożąc ze sobą ponad sto zmian. Tak jak zapowiadała Bethesda, najnowszy patch poprawi oprawę graficzną i rozwiąże wiele problemów związanych ze stabilnym działaniem gry. Naprawiono także błędy uniemożliwiające graczom ukończenie niektórych zadań.


Nasza najnowsza aktualizacja jest dostępna w wersji beta gry na platformie Steam. Wprowadza ponad sto poprawek, które skupiają się głównie na usprawnieniach rozgrywki i usunięciu błędów w zadaniach.


Duża część zmian aktualizacji 1.9.47.0 to usprawnienia graficzne. Ulepszono m.in. oświetlenie, odbicia w wodzie czy sposób padania cieni, a także poprawiono całą masę pomniejszych błędów wizualnych. Ponadto poprawiono niektóre tekstury, a tworzące tłum postacie powinny prezentować się teraz nieco lepiej. Gra otrzymała też dodatkowe wsparcie dla monitorów panoramicznych (32:9, 21:9 i 16:10).

Mimo ostatniego spadku pozytywnych ocen Starfielda, Bethesda nie składa broni. Twórcy zapowiedzieli, że w 2024 roku gra otrzyma masę aktualizacji i rozszerzenie fabularne. Jeśli więc odbiliście się od najnowszego dzieła Todda Howarda lub też nie graliście w Starfielda na premierę, licząc na lepszy stan gry w przyszłości, to być może ten rok będzie dobrym momentem na to, by dać Starfieldowi drugą szansę.


Jak pisaliśmy w zeszłym roku, będziemy kontynuować publikowanie kolejnych aktualizacji mniej więcej co sześć tygodni, więc jeśli nie widzicie rozwiązania zgłaszanego przez siebie problemu, to nie traćcie wiary!


Pełną listę wprowadzonych w tej aktualizacji zmian znajdziecie TUTAJ.


Czytaj dalej

Redaktor
Adam Kołodziejczyk

Za dzieciaka miłość do świata gier zaszczepiły we mnie erpegi (głównie pierwsze Baldury, Fallouty i Gothiki). Dziś mogę śmiało powiedzieć, że choć wciąż jest to mój ulubiony gatunek, to potrafię znaleźć coś dla siebie w niemalże każdym typie rozgrywki. Poza tym uwielbiam wciągać w medium gier osoby, które zupełnie go nie znają.

Profil
Wpisów189

Obserwujących2

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze