7
22.09.2022, 10:15Lektura na 2 minuty

Szef Embracera rozczarowany przyjęciem nowego Saints Row

Reboot Saints Row wypuszczony przez Deep Silver spod dłuta Volition nie spełnił oczekiwań szefa grupy Embracer, który nie kryje rozczarowania.

Najnowsze badania amerykańskich naukowców dowodzą, że ostatnie Saints Row było rozczarowaniem nie tylko dla większości graczy, ale również dla szefa Embracer Group. No dobra, powiedział o tym sam na corocznym spotkaniu firmy – tym samym, na którym Randy Pitchford mówił o wielkim sukcesie Tiny Tina's Wonderlands.

Jak wygląda sytuacja rebootem Saints Row – można zobaczyć samemu na przykład w zestawieniu recenzji z Metacritica. Średnia ocena to około 65/100 od krytyków (w zależności od platformy) i... 2.8/10 od użytkowników. Nieco lepiej grę ocenił Eugeniusz Siekiera w swojej recenzji, a jeszcze lepsze zdanie miał Wokulski. Niestety to najwidoczniej za mało, żeby zadowolić Larsa Wingeforsa – szefa Embracer Group.

Jeśli chcecie osobiście prześledzić jego słowa, możecie to zrobić W TYM MIEJSCU.


Osobiście liczyłem na lepszy odbiór gry. To było bardzo polaryzujące. Jest wiele rzeczy, które można by o niej powiedzieć szczegółowo, z jednej strony cieszę się, że widzę tak wielu zadowolonych graczy i fanów, ale jednocześnie jestem trochę smutny, widząc tych niezadowolonych, więc to trudne.


Lars Wingefors

Przed premierą Wingefors twierdził, że reboot Saints Row przyniesie zwrot włożonej w niego inwestycji i nawet teraz podtrzymuje swoje zdanie. Sądzi, że w końcu do tego dojdzie, ostatecznie tytuł na rynku znajduje się dość krótko.


Myślę, że musimy poczekać na sprawozdanie kwartalne w listopadzie, aby uzyskać więcej szczegółów na ten temat. Nadal minęło mało czasu od wydania i wciąż zbieramy dane, a także nadchodzi naprawa błędów i dodatkowa zawartość.


W każdym razie odbiór gry odcisnął swoje piętno, stawiając nad przyszłością serii znak zapytania.

Redaktor
Patryk „Delighter” Żelazny

Jestem człowiekiem wielu pasji, jedne z nich przemijają, inne pozostają – gry i pisanie to te, które będą ze mną do końca życia. Są jeszcze ciastka, ale mroczne istoty zabraniają mi o nich mówić.

Profil
Wpisów538

Obserwujących5

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze

Polecane