8
29.04.2024, 11:30Lektura na 2 minuty
Wideo

Tekken 8: Lidia Sobieska powraca na dynamicznym zwiastunie nowego sezonu

Namco zapowiedziało powrót Lidii Sobieskiej i inne nowości, które wkrótce trafią do Tekkena 8.


Czarek „CZARY_MARY" Marczewski

Tekken 8 zadebiutował 25 stycznia i spotkał się z bardzo entuzjastycznym przyjęciem zarówno recenzentów, jak i graczy. Od premiery minęło kilka miesięcy, a opinie o produkcji niestety nie są już tak entuzjastyczne. Inwazyjne mikropłatności spowodowały, że gracze coraz surowiej oceniają tytuł na Steamie i nic nie wskazuje na to, żeby wkrótce miało się to zmienić – Katsuhiro Harada uparcie broni modelu biznesowego zastosowanego w najnowszej odsłonie japońskiej bijatyki. Nie bacząc na kontrowersje Namco sukcesywnie dodaje nową zawartość do Tekkena 8 – już tego lata do gry trafi wyczekiwana przez rodzimych fanów Lidia Sobieska, która w uniwersum pełni rolę premier Polski. Nową postać możecie zobaczyć na zwiastunie poniżej.

Lidka pochodzi z rodziny, która wydała na świat wielu wpływowych ludzi. Kiedy bohaterka miała 10 lat, jej dziadek został wybrany na prezydenta Polski. Mimo politycznych powiązań Lidia długo wzbraniała się przed zostaniem polityczką – zamiast tego wolała skupiać się na nauce karate. Wojowniczka pierwszy raz pojawiła się w japońskiej bijatyce przy okazji premiery jednego z dodatków do siódmej odsłony.

Ale zostawmy na chwilę Sobieską, ponieważ nie jest ona jedyną postacią, która wkrótce zawita do Tekkena 8 – jeszcze tej wiosny do puli wojowników dołączy Eddy, a jego powrotowi będą towarzyszyły zmiany w balansie rozgrywki. Na tym nowości się nie kończą – latem gracze dostaną świeżą arenę o nazwie Seaside Resort oraz tryb fotograficzny, a jesienią zadebiutuje kolejny rozdział opowieści, którego głównym bohaterem będzie ww. Eddy Gordo. Zapowiedziano również nowe tryby tj. Ghost vs. Ghost i Online Practice, ale na terminy ich publikacji będziemy musieli jeszcze trochę poczekać.

Tekkena 8 możecie ograć na pecetach, PlayStation 5 i Xboksach Series X/S, a recenzję gry napisaną przez Rajmunda przeczytacie TUTAJOglądaliście gradaptację serii?


Czytaj dalej

Redaktor
Czarek „CZARY_MARY" Marczewski

Posiadam Game & Watcha z The Legend of Zelda. Bardzo dobrze pokazuje godzinę. Polecam.

Profil
Wpisów340

Obserwujących2

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze