25.01.2023, 12:15Lektura na 2 minuty

The Lord of the Rings: Gollum z orientacyjną datą premiery

Daedalic Entertainment trochę przybliżył nam datę premiery The Lord of the Rings: Gollum – kwiecień to najbliższa możliwa opcja.

Pamiętacie jeszcze te piękne czasy, kiedy poznaliśmy konkretną datę premiery Golluma? Ranafe podzieliła się wtedy wrażeniami z pokazu dla mediów i przekazała, że gra ukaże się 1 września 2022 roku. Tak więc sobie czekaliśmy i oglądaliśmy kolejne materiały. Tutaj gameplay, tam wideo z mrocznej puszczy – taki tam standardzik przy nadchodzących tytułach. Aż nie przyszło nam się dowiedzieć, że w sumie to jednak z wrześniowej premiery nici i musimy poczekać kilka dodatkowych miesięcy. Ile dokładnie? No właśnie w tym przypadku to zależy od interpretacji, ale najwidoczniej Daedalic Entertainment sądzi, że nie więcej niż 12.

Problem był w tym taki, że od końca wakacji w zasadzie nie mieliśmy nowych wieści o nadchodzącym The Lord of the Rings. Miejmy nadzieję, że powodem tego było stuprocentowe skupienie się na tworzeniu gry. W końcu premierę przełożono ze względu na chęć dopracowania gry możliwie jak najbardziej.

No i jesteśmy tutaj, pół roku od ostatniej obsuwy, i dowiadujemy się, że będziemy być może musieli czekać kolejne pół roku. Tym razem datę premiery poznaliśmy dzięki raportowi finansowemu Naconu i jest tam napisane, że The Lord of The Rings: Gollum ma się ukazać w pierwszej połowie roku podatkowego 2023/2024. Czyli właśnie między kwietniem a wrześniem 2023. Niestety na coś konkretniejszego musimy dalej czekać, ponieważ kanały Daedalic Entertainment w tej sprawie milczą już od kilku miesięcy.

Redaktor
Patryk „Delighter” Żelazny

Jestem człowiekiem wielu pasji, jedne z nich przemijają, inne pozostają – gry i pisanie to te, które będą ze mną do końca życia. Są jeszcze ciastka, ale mroczne istoty zabraniają mi o nich mówić.

Profil
Wpisów965

Obserwujących5
Brak okładki
The Lord of the Rings: Gollum
Ocena redakcji
-
Ocena użytkowników
0
Platformy
-
Gatunek
-
Producent
Daedalic Entertainment
The Lord of the Rings: Gollum

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze

Polecane