2
24.02.2023, 12:30Lektura na 2 minuty

„Władca Pierścieni”: Warner Bros. zapowiada kolejne filmy ze świata Tolkiena

Warner Bros. we współpracy z Embracer Group ma zabierać się za produkcję kolejnych filmów osadzonych w uniwersum „Władcy Pierścieni”.


Patryk „Delighter” Żelazny

Uniwersum „Władcy Pierścieni” rodzi się na nowo. I to w dość zastraszającym tempie. Dopiero co musieliśmy przełknąć „Pierścienie Władzy”, które niby były największą premierą w historii Amazona, jednak wcale nie oznacza to, że efekt końcowy był szczególnie zadowalający. Szerzej się o tym rozpisał DaeL w swojej recenzji. A z innych tworów osadzonych w świecie wykreowanym przez Tolkiena – do 2024 roku mamy się doczekać aż 5 (słownie: pięciu) gier, w tym długo zapowiadanego i przekładanego Golluma, który ostatnio doczekał się orientacyjnej daty premiery.

Jeśli jesteście spragnieni więcej, to trzymajcie się krzeseł, a jeśli macie dość, to radzę nie czytać dalej (żart, teraz już musicie). Otóż na ostatniej rozmowie z inwestorami, Warner Bros. Discovery zapowiedziało kolejne filmy z uniwersum „Władcy Pierścieni”. Tak samo, jak to miało miejsce w przypadku Mortal Kombat 12.

Nie dostaliśmy w nasze rączki zbyt wielu szczegółów, ale całość będzie tworzona we współpracy z Embracer Group, które parę miesięcy temu wykupiło prawa do marki „Władcy Pierścieni” i „Hobbita”. I najwidoczniej filmów powstanie liczba mnoga – więc przynajmniej dwa. A jeszcze warto pamiętać, że w 2024 wyjdzie „The War of the Rohirrim”, anime w świecie Tolkiena.

Jeśli za to chodzi o premierę nowych filmów, o jakichkolwiek (nawet orientacyjnych) ramach możemy na razie tylko pomarzyć. Radzę uzbroić się w cierpliwość.

Redaktor
Patryk „Delighter” Żelazny

Jestem człowiekiem wielu pasji, jedne z nich przemijają, inne pozostają – gry i pisanie to te, które będą ze mną do końca życia. Są jeszcze ciastka, ale mroczne istoty zabraniają mi o nich mówić.

Profil
Wpisów1145

Obserwujących5

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze

Polecane