9
8.04.2024, 11:30Lektura na 1 minutę

CD Projekt Red wbija szpilę Ubisoftowi. „Nasze gry będą AAAAA”

Karolina Gnaś z CD Projektu Red wbiła szpilę Ubisoftowi.

Jakie jest Skull & Bones, każdy już wie, ale przed premierą Yves Guillemot z Ubisoftu określał produkcję jako grę AAAA – co bardzo szybko i równie źle się zestarzało. W ramach niedawnego czatu inwestorskiego CD Projekt SA pracownicy firmy, Piotr Nielubowicz i Karolina Gnaś, zostali zapytani czy polska korporacja ma zamiar dalej zostać przy tworzeniu gier (tylko) AAA – co było oczywiście humorystycznym nawiązaniem do pyszałkowatej wypowiedzi Guillemota. Polka szybko podchwyciła konwencję pytania i odpisała w zabawny sposób:


Nasze (gry) będą AAAAA.


Karolina Gnaś

Duża ilość zadawanych na czacie pytań dotyczyła nowego Wiedźmina – CD Projekt Red przydziela coraz więcej osób do produkcji kolejnej odsłony – miejmy nadzieję, że gra będzie znacznie lepsza niż średnio udany tytuł AAAA Ubisoftu. Niecały tydzień temu informowaliśmy również, że polska korporacja nie planuje implementować mikropłatności w grach singleplayer – co nawiązywało do niedawnej afery z premierą Dragon’s Dogmy 2.


Czytaj dalej

Redaktor
Czarek „CZARY_MARY" Marczewski

Posiadam Game & Watcha z The Legend of Zelda. Bardzo dobrze pokazuje godzinę. Polecam: 10/10 i znak jakości. Konsolę nabyłem drogą kupna. Nie jest to materiał sponsorowany.

Profil
Wpisów270

Obserwujących2
Brak okładki
Skull and Bones
Ocena redakcji
6
Ocena użytkowników
0
Platformy
-
Gatunek
-
Producent
-
Skull and Bones

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze