6.05.2024, 13:00Lektura na 2 minuty

Game Pass: Dwa hity CI Games wzbogacą usługę Microsoftu

Wkrótce oferta Game Passa poszerzy się o kolejne dwa tytuły. Są to hitowe produkcje CI Games, czyli Lords of the Fallen i Sniper Ghost Warrior Contracts 2.

Jak podaje Bankier.pl, CI Games podpisało umowę z Microsoftem, dzięki czemu wkrótce w Game Passie pojawią się dwa naprawdę interesujące tytuły. Chodzi tu konkretnie o wydane w zeszłym roku Lords of the Fallen, a także Sniper Ghost Warrior Contracts 2. Szczególnie interesujące z tej dwójki wydaje się być Lords of the Fallen, które dopiero co otrzymało olbrzymią aktualizację. Choć recenzja Pawła Kicmana nie była dla gry przesadnie pozytywna, to trzeba oddać twórcom to, że słuchają oni głosów krytyki i od premiery produkcji wprowadzili do niej sporo zmian. Wydaje się zatem, że pojawienie się gry w Game Passie może być idealną okazją do tego, by sprawdzić, czy wersja 1.5 potrafi sprostać waszym nadziejom, jakie mogliście mieć w stosunku do tego tytułu na jego premierę.

Nieco inaczej sprawa wygląda ze Sniper Ghost Warrior Contracts 2, bo tutaj raczej nikt nikogo nie musi przekonywać do tego, że to po prostu godna uwagi pozycja. Najlepszym tego dowodem są bardzo dobre opinie graczy na Steamie, a także świetna sprzedaż tytułu, która w 2022 roku wyniosła ponad milion sprzedanych kopii. Dołączenie Snipera do biblioteki Game Passa będzie więc tylko dodatkowym argumentem za tym, by sięgnąć po tę produkcję lub by zajrzeć do niej ponownie.

Ogółem wydaje się, że ostatnie miesiące są dla CI Games naprawdę owocne. Pomimo takiej sobie premiery Lords of the Fallen firma poinformowała niedawno, że zanotowała rekordowy przychód. Można przypuszczać, że ta dobra passa będzie trwać dalej po pojawieniu się dwóch hitów CI Games w Game Passie. Nie wiemy jednak, kiedy dokładnie obie produkcje będą dostępne w usłudze Microsoftu, choć najprawdopodobniej trafią do niej w ciągu najbliższych miesięcy.


Czytaj dalej

Redaktor
Adam Kołodziejczyk

Za dzieciaka miłość do świata gier zaszczepiły we mnie erpegi (głównie pierwsze Baldury, Fallouty i Gothiki). Dziś mogę śmiało powiedzieć, że choć wciąż jest to mój ulubiony gatunek, to potrafię znaleźć coś dla siebie w niemalże każdym typie rozgrywki. Poza tym uwielbiam wciągać w medium gier osoby, które zupełnie go nie znają.

Profil
Wpisów208

Obserwujących2

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze