6
2.11.2022, 07:30Lektura na 2 minuty

Hideo Kojima pokazał kolejną aktorkę, która wystąpi w jego grze

Gwiazda nieco mniejszego formatu niż poprzednio, ale obsada (jeszcze hipotetycznego) Death Stranding 2 zaczyna się rozrastać.

Gdybyście mnie zapytali, czy lubię gry Kojimy, odpowiedziałbym, że średnio. Za to bardzo spodobała mi się jego najnowsza produkcja, a kiedy Mads Mikkelsen złożył mi życzenia urodzinowe*, wiedziałem, że za kilkanaście lat będę wspominał Death Stranding z równym rozrzewnieniem, co niektóre tytuły ogrywane za dzieciaka. Kolejne godziny utwierdziły mnie w przekonaniu, że od teraz będę w stanie wybaczyć Hideo bardzo dużo – nawet jeśli właśnie ogłosił, że stworzy zupełnie nowe medium.

Wybaczam mu też irytujące podchody podczas powolnie rozkręcającego się marketingu nowych gier. Przecież dzięki Reedusowi wszyscy wiemy, że Death Stranding 2 powstaje, z drugiej strony mamy informacje o tytule tworzonym we współpracy z Microsoftem, będącym najprawdopodobniej tajemniczym projektem Overdose i mam wrażenie, że dla wszystkich byłoby lepiej, gdyby Hideo wyłożył karty na stół, zamiast bawić się w zagadki...

Po ujawnieniu, że w jednej z nowych produkcji Kojimy zagra Elle Fanning, przyszedł czas na kolejną aktorkę – choć tym razem jest to mniej znana twarz. Do obsady dołączyła Shioli Kutsuna, którą możecie kojarzyć chociażby z „Deadpoola 2”. Informacja została opublikowana na stronie Kojima Productions w formie grafiki utrzymanej w tym samym stylu co poprzednio.

W tym momencie mamy za mało informacji, by spekulować, czy zdawkowe wiadomości związane są z Death Stranding 2 czy jakimkolwiek innym projektem (a może wszystkie są tak naprawdę tą samą grą?), jednak wszystko wskazuje na to, że nie będziemy musieli długo czekać. W końcu już w przyszłym miesiącu odbędzie się The Game Awards – impreza organizowana i prowadzona przez Geoffa Keighleya, będącego wieloletnim przyjacielem Kojimy, co panowie w wyjątkowo męczący sposób lubią przy każdej okazji podkreślać. Jeśli Hideo nie zamierza zamęczyć fanów publikacją jeszcze kilkudziesięciu zdjęć z czerwonym filtrem w kolejnych miesiącach, to już 8 grudnia na otwarciu The Game Awards powinniśmy dowiedzieć się więcej.

(*) – Jeśli brzmi to dla was bełkotliwie, to nie szkodzi, zagrajcie i sprawdźcie sami, w końcu Death Stranding jest dostępne w Game Passie.

Redaktor
Samuel Goldman

Człowiek (?) o co najmniej dwóch twarzach, PC Master Race z lenistwa, bo ciągle kiepsko idzie mi granie na padzie. Moja supermoc to nieprzyzwoicie duża wiedza na temat pewnej serii gier z akronimem w tytule, a supersłabość to liczne próby przejścia soulsów na klawiaturze. I koty. I dobre jedzenie. I dużo nieskończonych gier z wczesnego dostępu. I stare erpegi. I kawa. I...

Profil
Wpisów286

Obserwujących2

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze

Polecane