10.10.2022, 08:00Lektura na 2 minuty
Wideo

Model Builder dostał DLC z Wiedźmina i Cyberpunka 2077

Flagowe marki CD Projektu Red trafiły do niespodziewanej produkcji o składaniu i malowaniu modeli.

W ostatnich tygodniach Cyberpunk 2077 jest znów na ustach wszystkich. Winny jest temu serial anime na Netfliksie, dodatek Phantom Liberty, a także... zapowiedź sequela pod roboczą nazwą Orion. Również zainteresowanie Wiedźminem nie maleje: jeszcze w tym roku czeka nas aktualizacja dla PS5 i XSX do Dzikiego Gonu, a potem aż pięć nowych gier w uniwersum z książek Andrzeja Sapkowskiego. Tymczasem zupełnie niespodziewanie obie marki CD Projektu Red trafiły do gry... Model Builder.

Być może pamiętacie tę produkcję z recenzji Smugglera: tytuł zdradza tak naprawdę wszystko, co musicie wiedzieć na jej temat (choć oprócz budowania i malowania modeli oferuje też oryginalny tryb fabularny). Jeśli wcześniej nie czuliście się zachęceni do wypróbowania polskiego symulatora składania modeli, istnieje szansa, że zmieni to nowe DLC dodające cztery modele z Wiedźmina i jeden z Cyberpunka 2077.

Zobaczcie je sami na zwiastunie:

Jest to prawdopodobnie najtańsza okazja, by pobawić się modelami Geralta-Ronina, Ciri oraz Yennefer, a także Johnny'ego i Alt Cunningham z Cyberpunka 2077. Twórcy chwalą się także, że każda nowa figurka powiązana jest z nowym zadaniem w ich grze oraz nowymi schematami malowania. Na nabywców czeka także pięć nowych osiągnięć do wbicia na Steamie.

Dodatek The Witcher & Cyberpunk 2077 DLC do Model Buildera jest już dostępny na Steamie w cenie 17,99 zł.


Czytaj dalej

Redaktor
Jakub „rajmund” Gańko

Czarna owca rodu Belmontów, szatniarz w Lakeview Hotel, włóczęga z Shady Sands, dawny szef ochrony Sarif Industries, wielokrotny zabójca Crawmeraksa, tropiciel ze starego Yharnam, legenda Night City.

Profil
Wpisów1874

Obserwujących9
Model Builder
Ocena redakcji
7
Ocena użytkowników
-
Platformy
PC
Gatunek
-
Producent
-
Model Builder

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze