10.05.2024, 15:30Lektura na 1 minutę
Wideo

Street Fighter 6: Powrót Akumy, nowa arena i zmiany balansu w nadchodzącej aktualizacji

Już niedługo Street Fighter 6 dostanie nową zawartość.


Czarek „CZARY_MARY" Marczewski

Cudowny czas dla miłośników bijatyk trwa w najlepsze – Homelander zawita do Mortal Kombat 1, Lidia Sobieska trafi do Tekkena 8, więc i Capcom nie może próżnować… Street Fighter 6 sprzedaje się rewelacyjnie, a jego twórcy sukcesywnie pracują nad nową zawartością do gry – twarzą debiutującej 22 maja aktualizacji jest, doskonale znany fanom serii, Akuma.

Capcom opublikował także 11-minutowy film przedstawiający umiejętności nowej postaci. Gameplay prezentuje również nową arenę, Enma’s Hollow, do której dostęp zyskają posiadacze przepustki Ultimate Pass. Ale nowy wojownik i arena nie są wszystkim, co ma do zaoferowania nadchodząca aktualizacja – update wywróci cały balans rozgrywki do góry nogami, czego przykładem mogą być dwa uciążliwe ataki Hondy (Sumo Headbutt i Butt Slam), które zostaną drastycznie osłabione.

Street Fighter 6 zadebiutował 2 czerwca 2023 roku na PC i konsolach Sony i Microsoftu zarówno obecnej, jak i poprzedniej generacji. Rozbudowany system walki oraz mnogość trybów rozgrywki to tylko dwie z licznych zalet, które w recenzji bijatyki wymienił Łukasz Morawski.


Czytaj dalej

Redaktor
Czarek „CZARY_MARY" Marczewski

Posiadam Game & Watcha z The Legend of Zelda. Bardzo dobrze pokazuje godzinę. Polecam.

Profil
Wpisów341

Obserwujących2

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze