24.11.2022, 13:00Lektura na 2 minuty

„The Last of Us”: Plakat serialu wzorowany na okładce gry w wersji na PS3

HBO przypomina o zbliżającej się premierze ekranizacji „The Last of Us” kolejnym plakatem. Przy okazji puszcza oczko do posiadaczy wersji na PS3.


Patryk „Delighter” Żelazny

Nowych treści dotyczących The Last of Us raczej nam nie zabraknie. Cały czas czekamy na premierę remake'u Part I na komputerach osobistych i będziemy też mogli przenieść rozgrywkę na swoje stoły. W końcu zapowiadana wcześniej planszówka została błyskawicznie ufundowana na Kickstarterze, a wciąż pojawiają się nowe wpłaty. No i jeszcze znamy datę premiery ekranizacji od HBO, czyli naszej wisienki na torcie.

To właśnie do niej został niedawno pokazany nowy plakat, który jest jednocześnie puszczeniem oczka do graczy posiadających The Last of Us w wersji na PS3 – otóż okładka oryginalnego wydania z 2013 roku była dla niego wyraźną inspiracją. Do tego jeszcze bardziej pokazuje to, jak wiele aspektów produkcji HBO zostało wziętych z samej gry, co twórcy już niejednokrotnie udowadniali. Na przykład trailerem serialu, który porównywano z grą.

Przypominam, że pierwszy odcinek serialowego „The Last of Us” zobaczymy już 16 stycznia przyszłego roku, naturalnie na HBO Max. Jeśli już nie możecie się doczekać, to możecie powoli zacierać ręce na nowe informacje o serialu, które mogą do nas trafić między 1 a 4 grudnia tego roku. W São Paulo ma się bowiem odbyć Comic Con, na którym pojawi się obsada serialu. Jest szansa, że przy okazji co nieco zdradzą.

Redaktor
Patryk „Delighter” Żelazny

Jestem człowiekiem wielu pasji, jedne z nich przemijają, inne pozostają – gry i pisanie to te, które będą ze mną do końca życia. Są jeszcze ciastka, ale mroczne istoty zabraniają mi o nich mówić.

Profil
Wpisów769

Obserwujących6
The Last of Us
Ocena redakcji
-
Ocena użytkowników
1.5
Platformy
ps3
Gatunek
akcja
Producent
Naughty Dog
The Last of Us

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze

Polecane