9
25.04.2024, 13:03Lektura na 4 minuty

Zapraszamy na CD-Action Expo 2024! Zobacz atrakcje i pakiety biletowe

W 2024 zapraszamy Was na jeszcze większe CD-Action Expo. Szykujemy ogrom atrakcji dla graczy i nie tylko. Sprawdźcie koniecznie, co zobaczycie 1 i 2 czerwca w łódzkiej Atlas Arenie!

Gaming ma różne oblicza. My tworzymy imprezę, która połączy wszystkich graczy i graczki. To festiwal zarówno dla wiernych fanów i prenumeratorów CD-Action, entuzjastów nowych polskich gier i sceny indie, hardkorowców i entuzjastów esportu, jak i fanów retro czy rodziców grających z dziećmi, ale też fanów planszówek. Szczególne miejsce w tym roku zajmie Wioska Gothic, która sprawi, że przeniesiemy się do Górniczej Doliny!


CD-Action Expo 2024 - bilety

W 2024 przenosimy się z Wrocławia do Łodzi i olbrzymiej Atlas Areny. W tym roku nasze wydarzenie jest biletowane, ale kupując wejściówkę na CD-Action Expo zyskujesz wstęp na oba dni imprezy, czyli 1 (od 10:00 do 19:00) i 2 czerwca (od 10:00 do 18:00) 2024 roku. Cena?

Sprawdźcie, co konkretnie zawierają droższe pakiety. Bilety dostaniecie też na miejscu w Atlas Arenie oraz za pośrednictwem aplikacji Łódź.pl na smartfonach (a posiadacze Karty Łodzianina nabędą je ze zniżką).

3
zdjęć

CD-Action Expo 2024 - atrakcje

Tak bawiliśmy się z Wami w 2023. A co czeka na was w tym roku? O wszystkim, co najważniejsze, przeczytasz na stronie expo.cdaction.pl. Największe atrakcje tegorocznego Expo to:

Gaming Expo - To klasyczna przestrzeń targowa, na której sprawdzicie najnowsze gry na komputery i konsole. Dostępne będą sprzęty z międzynarodowymi hitami od największych, światowych wydawców, jak i stoiska wielu znakomitych polskich firm, które zaprezentują swoje produkcje i osobiście wam o nich opowiedzą.

PGE Nowy Poziom - nowy Poziom PLE to unikalny projekt esportowo-edukacyjny i pierwsze w Polsce masowe rozgrywki osadzone w profesjonalnej strukturze. W ramach projektu stworzono pionierską sieć rozgrywek na poziomie amatorów, której celem jest oddolne budowanie struktur polskiej sceny esportowej oraz rozwijanie kompetencji graczy w grze i poza nią. Projekt zdobył również nagrodę Stowarzyszenia Sport Biznes Polska jako najlepsza inicjatywa łącząca esport i biznes.

Podczas CD-Action Expo odbędą się finały turnieju Nowy Poziom PLE w grach Counter-Strike 2, League of Legends, EA Sports FC 24 oraz Clash Royale, a odwiedzający imprezę będą mogli skorzystać ze strefy edukacyjnej, Free to Play, wziąć udział w wyzwaniach gamingowych oraz spotkać ulubionych twórców i profesjonalnych zawodników.

Wioska Gothic - zaaranżowana przez mistrzów z Larp Gothic przestrzeń, która sprawi, że na chwilę przeniesiecie się wprost do świata z serii gier Gothic. Oprócz dekoracji i NPC nie zabraknie innych atrakcji, jak grania w gothicową karciankę, testowania najciekawszych modów oraz wersji sieciowej (Veritas RP), a także licznych paneli ze znanymi ze społeczności twórcami treści.

Strefa Retro - dobrze wiecie, czego można tu się spodziewać :). Sprzęty z czasów 8-bitowych, 16-bitowych, dawne PC i piąta generacja konsol, a także rozmaite atrakcje.

Strefa CD-Action Family - powiększamy świetnie przyjętą w 2023 roku przestrzeń i modelujemy ją tak, aby miejsce znaleźli dla siebie tutaj wszyscy rodzice i najmłodsi. Gry dziecięce i familijne od 3 roku życia, a także planszówki, karcianki, komiksy i inne atrakcje bez prądu.

CD-Action Air na żywo - spikain i Bastian poprowadzą odcinek podcastu na żywo.

Scena główna i panele - Mateusz "Papkin" Witczak powraca z wyładowanym po brzegi programem. Na głównej scenie posłuchamy dyskusji na najrozmaitsze tematy związane z grami wideo i rynkiem gamedevu.Oprócz tego do dyspozycji uczestników będą także mniejsze sale konferencyjne na kolejne spotkania z twórcami i społecznością.

Poniżej znajdziecie szczegóły dotychczas ogłoszonych paneli:


Czytaj dalej

Redaktor
CD-Action
Wpisów1125

Obserwujących0

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze