31
24.03.2023, 09:28Lektura na 1 minutę
Wideo

Cały świat czeka na Diablo IV. A ja mam z nim problem [OPINIA]

W końcu! Koniec czekania. Premiera Diablo IV za pasem – i cieszę się niesamowicie, bo ograna w zeszłym tygodniu zamknięta beta bardzo mi się podobała, ale jednak... nie jest to dla mnie wymarzony sequel.


Krzysiek „Bastian” Freudenberger

Miałem nadzieję na coś bardziej niesamowitego. Coś, co sprawi, że będę zbierał szczękę z podłogi. Zamiast tego wygląda na to, że dostaniemy po prostu bardzo solidną kolejną odsłonę serii: i szkoda, bo po Blizzardzie spodziewałem się trochę więcej.

W becie wbijecie maksymalnie 25. poziom doświadczenia, spróbujecie się z wszystkimi klasami (barbarzyńca, łotr, nekromanta, czarodziej oraz druid) oraz pozwiedzacie wyłącznie tereny z pierwszego aktu.

Diablo IV
Diablo IV

Przede wszystkim Diablo IV ma nieco wolniejsze tempo niż Diablo 3. Na 25. poziomie w „trójce” działo się więcej – zarówno pod względem wielkości fal mobów, jak i zakresu umiejętności naszej klasy. Ale podkreślam – to nic złego, bo gra się naprawdę super, a bardziej metodyczne wybijanie hord wrogów zostało zaprojektowane z głową.

A co mi się dokładnie nie podobało, dowiecie się z mojego wideo:

Redaktor
Krzysiek „Bastian” Freudenberger

Z redakcją związany jestem jakoś od 2013 roku. Poza pisaniną to jestem sobie dyrektorem artystycznym w CD-Action (nienawidzę nazwy tego stanowiska), gdzie wymyślam layouty, składam magazyny do kupy i projektuję okładki, a na naszym youtube'owym kanale pajacuję przed kamerą. Crash Bandicoot > gry z Mario.

Profil
Wpisów146

Obserwujących14

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze

Polecane