4.08.2023, 09:45Lektura na 2 minuty
Wideo

Assassin’s Creed Jade: Wyciekły kolejne 2 minuty gameplayu

Mobilna odsłona serii Assassin’s Creed ponownie przecieka. Możemy zobaczyć parę minut rozgrywki z Jade. Prawdopodobnie pochodzi z zamkniętej bety.


Patryk „Delighter” Żelazny

Fani serii Assassin’s Creed patrzą aktualnie w dwóch kierunkach na nadchodzące tytuły (chociaż podobno nadchodzi ich jakieś 10). Z jednej strony zacieramy sobie ręce na Mirage, który ma być swojego rodzaju powrotem do korzeni. Widać to m.in. po czasie, jakiego będziemy potrzebować do przejścia gry, czy fakcie, że twórcy nie planują żadnych DLC. Przynajmniej na razie. Z drugiej strony jest za to Jade, czyli mobilna odsłona serii, którą od wczoraj niektórzy mogą testować na swoich telefonach w ramach zamkniętych beta-testów. No i ewentualnie ma się jeszcze Assassin’s creed Red ukazać w przyszłym roku, ale na razie są to tylko plotki.

Wracając jednak do Jade – skoro grono wybranych osób może teraz testować produkcję na swoich smartfonach (potrwa to do 11 sierpnia), to można było spodziewać się kolejnych wycieków. Kolejnych, bo gameplay pojawiał się w sieci jeszcze w zeszłym roku. Tym razem możemy obejrzeć nieco ponad 2 minuty rozgrywki, która najprawdopodobniej pochodzi właśnie z wersji udostępnionej beta-testerom, czyli tej dość nowej. Osoba, która umieściła post na Reddicie z linkiem do nagrania, wspomina, że „gra chodzi lepiej, niż początkowo się spodziewała”, po czym podaje model swojego smartfona (Google Pixel 7).

Gameplay możecie obejrzeć W TYM MIEJSCU. Wideo faktycznie napawa optymizmem, bo chodzi z zadowalającą płynnością, a mamy okazję zobaczyć trochę akcji, w tym również walki.

Ponadto zaznaczę, że to nie jest jedyny wyciek na przestrzeni ostatnich kilkudziesięciu godzin. W internecie pojawiły się aż 2 godziny rozgrywki. Ponoć był to cały przebieg misji „A Mediterranean Expedition” – niestety, film pierwotnie został opublikowany na YouTubie, gdzie nie jest już dostępny. Jeśli jednak jesteście ciekawi tej produkcji, to podczas trwania beta-testów warto mieć oczy szeroko otwarte.


Czytaj dalej

Redaktor
Patryk „Delighter” Żelazny

Jestem człowiekiem wielu pasji. Jedne z nich przemijają, inne pozostają – a gry i pisanie to te, które będą ze mną do końca życia. Są jeszcze ciastka, ale mroczne istoty zabraniają mi o nich mówić.

Profil
Wpisów1762

Obserwujących8

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze