3
9.03.2023, 08:15Lektura na 2 minuty
Wideo

Resident Evil 4 Remake: Capcom obiecuje poprawić deszcz

Jeśli też byliście zaniepokojeni deszczem zaprezentowanym na materiałach z Resident Evil 4 Remake, to Capcom uspokaja: zostanie on naprawiony w premierowym patchu.


Jakub „rajmund” Gańko

Remake Resident Evila 4 zapowiada się całkiem solidnie: przekonał mnie o tym fragment udostępniony do ogrania, przekonują udostępniane regularnie materiały, a wkrótce pewnie przekona się każdy z was za sprawą szykowanego przez Capcom dema (prawdopodobnie zostanie udostępnione dziś wieczorem). Chyba jedyna rzecz, która od pierwszych gameplayów budzi większe kontrowersje (pomijając płatne DLC, cenę edycji kolekcjonerskiej i brak polskiej wersji językowej), to... deszcz. Fani od jakiegoś czasu zastanawiali się, czy to możliwe, aby Japończycy zostawili go w finalnej wersji w takim wydaniu, ale na szczęście znamy już odpowiedź.

Hirabayashi Yoshiaki, producent remake'u Resident Evila 4, przyznał w wywiadzie z Press Start, że Capcom jest świadomy problemu i na premierę jeszcze wszystko naprawi.


Widzieliśmy reakcję wszystkich graczy na efekty deszczu i pracujemy nad premierowym patchem, który wprowadzi niezbędne poprawki.


Tym, którzy już zdążyli zapomnieć, przypominam, że mówimy o tym zjawisku pogodowym:

No to jeden z elementów, które wymieniałem w tabelce niepokojących, można spokojnie skreślić. Szkoda, że nie mogę powiedzieć tego samego o sklepikarzu, który przez lata doczekał się niezliczonych memów i zapisał się na stałe w pamięci graczy, którzy ogrywali oryginalnego Resident Evila 4. W jego przypadku niestety Capcom postawił na zmianę aktora głosowego.

Przypominam, że Resident Evil 4 Remake trafi na rynek już 24 marca tego roku. Platformy, które nawiedzi, obejmują PC, PS4, PS5, a także Xboksy Series X/S.


Czytaj dalej

Redaktor
Jakub „rajmund” Gańko

Czarna owca rodu Belmontów, włóczęga z Shady Sands, dawny szef ochrony Sarif Industries, wielokrotny zabójca Crawmeraksa, tropiciel ze starego Yharnam, legenda Night City.

Profil
Wpisów1776

Obserwujących9

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze