1
4.06.2024, 09:00Lektura na 1 minutę

Amazon zapowiedział aktorski serial „Like a Dragon: Yakuza”

Amazonowa adaptacja Yakuzy zadebiutuje jeszcze w tym roku.


Cezary „CZARY_MARY" Marczewski

Amazon zapowiedział 6-odcinkowy serial aktorski oparty na serii Yakuza. „Like a Dragon: Yakuza” zadebiutuje jeszcze w tym roku – pierwsze 3 odcinki będziemy mogli zobaczyć 25 października, a kolejne – 1 listopada.

Fabuła serialu skupia się na losach Kazumy Kiryu, który w 1995 roku trafił do więzienia po to, by po 10 latach opuścić zakład karny i wrócić na ulice Kamurocho. Produkcja Amazonu, podobnie jak gry, przedstawiać ma życie japońskich gangsterów oraz innych ludzi zamieszkujących dzielnicę wzorowaną na tokijskim Shinjuku. W główną rolę wcielił się Ryoma Takeuchi, który zapowiedział, że w serialu pojawią się liczne efektowne sceny walki. Za kamerą stanęli Take Asaharu oraz Takimoto Tengo, a za scenariusz odpowiada Sean Crouch i Yugo Nakamura.

Moda na ekranizacje gier trwa w najlepsze – niedawno świat oszalał na punkcie „Fallouta”, a w produkcji znajdują się adaptacje m.in. Silent Hilla 2, Ghost of Tsushima, System Shocka, The Sims i The Legend of Zelda. Miejmy nadzieję, że „Like a Dragon: Yakuza” zadowoli fanów, a serial będzie równie udany, jak adaptacje Fallouta czy The Last of Us.


Czytaj dalej

Redaktor
Cezary „CZARY_MARY" Marczewski

Posiadam Game & Watcha z The Legend of Zelda. Bardzo dobrze pokazuje godzinę. Polecam.

Profil
Wpisów403

Obserwujących3
Brak okładki
Yakuza: Like a Dragon
Ocena redakcji
-
Ocena użytkowników
10
Platformy
PS4
Gatunek
-
Producent
-
Yakuza: Like a Dragon

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze