21.09.2022, 18:10Lektura na 1 minutę

Dying Light 2: Premiera arenowego DLC przesunięta

Zapowiedziany niedawno dodatek do Dying Light 2 zalicza opóźnienie, ale na szczęście niezbyt duże.


Samuel Goldman

Zgodnie z obietnicami, Techland rozwija wydane na początku Dying Light 2. Latem dostaliśmy specjalne wydarzenie, a następnie do gry zawitały rozdziały, będące podstawą popremierowego wsparcia gry. Na tegorocznym Gamescomie zobaczyliśmy także zwiastun Bloody Ties – pierwszego, większego dodatku, dzięki któremu zawalczymy na arenie, ale także zagłębimy się w przygotowaną specjalnie z myślą o DLC fabułę.

Bloody Ties miało ukazać się 13 października, ale Techland właśnie poinformował o przesunięciu premiery – zagramy dopiero 10 listopada:

Dying Light 2 zaliczyło w trakcie produkcji kilka mniejszych i większych potknięć, ale ostatecznie gracze docenili najnowszą odsłonę. W pierwszym miesiącu rozeszło się 5 milionów kopii, co jest wynikiem naprawdę imponującym, zważywszy na brak włoskiego dubbingu.

Podobnie jak w przypadku pierwszej części, twórcy zamierzają wspierać Dying Light 2 przez kilka lat. Zatem jeśli podobnie jak ja nie jesteście do końca przekonani do Bloody Ties, w przyszłości mogą pojawić się dużo ciekawsze dodatki.

Redaktor
Samuel Goldman

Człowiek (?) o co najmniej dwóch twarzach, PC Master Race z lenistwa, bo ciągle kiepsko idzie mi granie na padzie. Moja supermoc to nieprzyzwoicie duża wiedza na temat pewnej serii gier z akronimem w tytule, a supersłabość to liczne próby przejścia soulsów na klawiaturze. I koty. I dobre jedzenie. I dużo nieskończonych gier z wczesnego dostępu. I stare erpegi. I kawa. I...

Profil
Wpisów234

Obserwujących2

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze

Polecane