2
15.12.2022, 09:00Lektura na 2 minuty

God of War: Serial Amazonu od twórcy „Koła czasu” potwierdzony

Amazon Prime Video dał zielone światło serialowej adaptacji przygód Kratosa.

Plotki o serialowej adaptacji God of War krążyły od pewnego czasu, a nie tak dawno zostały praktycznie potwierdzone obok zapowiedzi serialu w świecie Horizona oraz ekranizacji Gran Turismo. Dopiero teraz jednak mamy oficjalną informację, że produkcja dostała zielone światło od platformy Amazon Prime Video.

Potwierdziły się wcześniejsze doniesienia, że showrunnerem odcinkowej ekranizacji przygód Kratosa zostanie Rafe Judkins, twórca serialowego „Koła czasu”. W produkcję zaangażowani będą także Mark Fergus oraz Hawk Ostby, którzy mają wpisane w swoich CV takie nagradzane pozycje jak „The Expanse” oraz „Ludzkie dzieci”. Niestety jest jeszcze stanowczo za wcześnie, byśmy dowiedzieli się czegokolwiek o obsadzie, ale jeśli macie swoje typy odnośnie do tego, kto powinien zagrać Kratosa, to chętnie je poznam.

Zgodnie z oficjalnym opisem amazonowy God of War będzie podążał nordyckimi śladami Boga Wojny, czyli zostanie oparty na dwóch ostatnich grach Santa Monica Studio. Znowu więc prześledzimy jego wędrówkę w towarzystwie Atreusa, by uhonorować ostatnie życzenie zmarłej żony. A wszystko to będzie pretekstem, by pogłębić więź z synem i zawalczyć z kolejnymi bogami i potworami o losy całego świata...

Przypominam, że w ostatnim czasie PlayStation Studios co chwila zapowiada nowy serial lub film oparty na którejś z jego marek. Oprócz wspomnianego Horizona i Gran Turismo wkrótce zobaczymy także serial Twisted Metal, ekranizacje Ghost of Tsushima i Days Gone, a nawet Gravity Rush, tymczasem już za chwilę czeka nas The Last of Us od HBO.


Czytaj dalej

Redaktor
Jakub „rajmund” Gańko

Czarna owca rodu Belmontów, włóczęga z Shady Sands, dawny szef ochrony Sarif Industries, wielokrotny zabójca Crawmeraksa, tropiciel ze starego Yharnam, legenda Night City.

Profil
Wpisów1783

Obserwujących9

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze